У Туреччині побили російських туристів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 21.12.2014 18:46 · Розділ: Цікаві факти

До служби «БАНКО» поступило звернення від матері 20-річного туриста, яка поділилась наступним випадком. Компанія з трьох чоловік, серед якої був і її син, відпочивала в готелі Club Konakli, що розташований неподалік від Аланьї. Коли вже був день їхнього вильоту, з ними стався прикрий випадок з аніматорами з Туреччини, які були у більшій кількості та побили хлопців, незважаючи на те, що ті займались східними єдиноборствами. Потім, як розповіла співбесідниця, постраждалі хлопці були зачинені в одному з приміщень готелю, їх речі з номерів забрали та викрали цінне, а через певний час їх посадили до автобусу та відправили до летовища. Коли хлопці прилетіли до Москви, вони подали заяву до поліції та зафіксували побої, злякавшись звертатися до турецьких правоохоронців, так як ті та аніматори Туреччини могли знати один одного. Кореспондент «БАНКО» вирішив зателефонувати до Brisco, туроператора, через якого хлопці придбали путівки з метою перевірки даної інформації.


Там відповіли, що вони знають про даний конфлікт, однак, для детального з’ясування пригоди їм потрібна письмова заява від постраждалих. Представники приймаючої компанії на момент дзвінка ніяких дій не могли застосувати, так як у них не було на руках письмового пояснення.

Кореспондент вирішив сам зателефонувати до готелю та попросив до слухавки запросити російськомовного співробітника готелю. Той, підійшовши, уважно вислухав кореспондента і поклав слухавку, відповівши, що нічого не розуміє. Надалі на телефонні дзвінки ніхто не відповідав.

Як сказав адвокат Ілля Тугуєв, туристи зобов'язані були звернутися до місцевого відділку поліції у Туреччині. Яким чином дане питання буде розглядатись російськими правоохоронцями, дуже важно уявити. Також правозахисник наголосив, що найбільш вдалим варіантом у цьому питанні для постраждалих хлопців – подати скаргу до турецького консульства.


Інші новини розділу