У Британії живе найщасливіший хлопчик світі Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2014 17:47 · Розділ: Життя

Недавно медики переконалися, що немовлята можуть усміхатися навіть в утробі матері. Це трохи раніше довів один британський малюк, який отримав прізвисько «найбільш усміхненого хлопчика» світу.

Хлопчик усміхався в утробі матері (фото з сайту ru.tsn.ua)
Хлопчик усміхався в утробі матері (фото з сайту ru.tsn.ua)

Вперше усміхнувшись в утробі матері, хлопчик так і появився на світ з усмішкою на устах. З того часу, кажуть батьки хлопчика, він майже увесь час посміхається.

Так, зовсім недавно у медиків з’явився привід стверджувати, що виявляти позитивні емоції малюки можуть ще до своєї появи на світ.

У сім’ї британців Емі Крег та Лейтона Харгрівза народився малюк, який увесь час усміхається. Вперше побачити посмішку свого сина Лео британці побачили на тридцять першому тижні вагітності, під час того, як Емі Крег робила 4D-УЗД.

Емі Крег розповідає, що вони з чоловіком були дуже здивовані, як на комп’ютері під час УЗД побачили посмішку свого сина. «Мій чоловік Лейтон та я були приємно здивовані, побачивши широку та відкриту посмішку сина. Навіть співробітники клініки, які проводили сканування, були вражені, - розповідає двадцятичотирирічна мама немовляти Емі Крег. - Після того, як Лео появився на світ, він посміхається майже увесь час, навіть коли спить».

Сьогодні малюку Лео п’ять місяців. Його називають найщасливішою дитиною в країні, адже хлопчик і справді увесь час демонструє свою променисту посмішку. Батьки Лео вже зараз отримали цілу купу пропозицій від модельних агентств, готових фотографувати хлопчика і платити за це гроші.

Втім, Емі Крег відмовляється, оскільки, на її думку, Емі ще надто малий, і йому треба трішки підрости.

Раніше медики вважали, що малюк починає усміхатися через кілька тижнів після народження. Траплялися випадки, що дитя усміхалося вже з перших днів життя, чим неабияк радувало тат й маму.

Та, як бачимо, малюк Лео потішив своїх батьків набагато швидше. І хоча говорити про усвідомлений прояв радості не доводиться, все одно усмішка маленького британця є свідченням того, що його розвиток іде в правильному напрямку.

І на завершення додамо, що в останні дні послуги з 3D та 4D-УЗД стають все більш затребуваними в цілому світі. Так, нетерплячим батькам так і хочеться побачити, як виглядає їхній малюк до народження.

Джерело: http://deti.mail.ru/news/samyj-schastlivyj-rebenok-zhivet-v-velikobritanii/?from=smi2

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.