Вчені з'ясували, чи впливає сексуальна орієнтація на рівень зарплати Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2014 12:05 · Розділ: Суспільство

Гомосексуалісти заробляють менше, ніж нормальні чоловіки
Гомосексуалісти заробляють менше, ніж нормальні чоловіки

В умовах, коли представники сексуальних меншин все активніше борються за свої права, вчені вирішили підрахувати, чи є якась різниця між заробітками жінок-гетеросексуалок та представниць сексуальних меншин. І виявилося, що є: як і чоловіки, жінки-лесбіянки заробляють трохи більше, ніж представниці прекрасної статі з традиційною орієнтацією.

При чому лесбіянкам, принаймні у Америці, вдається заробляти на двадцять відсотків більше, ніж заробляють гетеросексуалки.

Відповідне дослідження проводилося британським університетом Anglia Ruskin у співпраці з німецьким Інститутом економіки праці (Institut zur Zukunft der Arbeit). Присвячувалося воно питанню залежності рівня зарплат від сексуальної орієнтації. В рамках роботи співробітники навчального закладу зіставили зарплати співробітників різної орієнтації в Австралії та в країнах Європи і Америки.

При цьому до зіставлення бралися зарплати людей з приблизно однаковим рівнем освіти, навиками та досвідом.

В результаті проведеного дослідження було з’ясовано, що в період з 1989-го по 2014-ий роки найбільший розрив між зарплатами лесбіянок та жінок-гетеросексуалок спостерігався у США (цілих двадцять відсотків), в Канаді (п’ятнадцять відсотків ), Німеччині (одинадцять відсотків), Великобританії (вісім відсотків) і Нідерландах (три відсотки).

В деяких країнах рівень зарплати не залежав від сексуальної орієнтації. Наприклад, у Франції та Швеції сексуальна орієнтація ніяк не впливала на рівень заробітку колег. А ось у Греції та Австралії лесбіянки заробляють менше, ніж їхні колеги традиційної орієнтації. При цьому в Австралії цей показник становить цілих двадцять вісім відсотків, тоді як у Греції - всього вісім.

Що ж стосується чоловіків, то тут ситуація зовсім інша: в усіх країнах чоловіки-геї заробляють менш, ніж їхні колеги-гетеросексуали. І найбільший розрив між зарплатами, знову-таки, спостерігався у США: тут гомосексуали заробляють на шістнадцять відсотків менше від чоловіків з традиційною орієнтацією. У ліберальних Нідерландах цей розрив складає всього чотири відсотки.

В рамках дослідження також було підраховано, що приблизно половина геїв та лесбіянок приховують від колег свою нетрадиційну сексорієнтацію. Натомість у деяких країнах було виявлено фірми, в яких видавали премії жінкам-лесбіянкам.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/12/19/moremoney/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.