8 способів прикинутися хворим Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2014 11:47 · Розділ: Краса і здоров'я

З приходом зими, особливо, коли за вікном нема морозів, ми хворіємо все частіше й частіше. Ослаблений імунітет, нестача вітамінів, перевтома – і ось ви ще не встигли вилікуватися від однієї хвороби, як уже захворіли знову…

Щоб забути про хвороби, потрібен відпочинок. А далеко не в усіх є можливість піти на лікарняний, щоб добряче пролікуватися. Якщо ти ще не валишся з ніг, хоч-не-хоч, доводиться працювати. Від цього організм перевтомлюється ще більше, і хвороба так і не хоче відступати.

Як відомо, далеко не всі вірусні захворювання супроводжуються високою температурою. А без температури медики, незважаючи на ваш стан, що нагадує ганчірку для підлоги, лікарняний листок видають украй неохоче або не видають взагалі.

Але у відчай впадати не варто: вихід є і з цієї ситуації. Найпростіший – купить справку і не заморочуватися, однак є й інші, куди цікавіші варіанти. Щоправда, з ними слід бути дуже обережними – ці методи прикинутися хворим можуть бути шкідливими для вашого здоров’я.

Майстер симуляції (фото з сайту yakiev.com)
Майстер симуляції (фото з сайту yakiev.com)

1. Деякі унікуми радять випити трохи йоду. Кілька крапель на склянку води, і температура вашого тіла одразу підскочить. Ефективність цього методу можна поставити під сумнів, однак хто його зна, може, й справді він допомагає.

2. Якщо вас на роботі чекає якась важлива затія, якої понад усе хочеться уникнути, попийте чогось холодного і йдіть на мороз. Ні в якому разі не одягайте на себе шапку. А якщо ще й дихатимете глибоко ротом, то імовірність того, що ви по-справжньому захворієте, дуже висока.

3. Щоб симулювати високу температуру, можна розтерти і з’їсти трохи грифелю від олівця – кажуть, він, як і йод, піднімає температуру.

4. Якщо хочете симулювати отруєння, випийте трохи оцту. Тільки не переплутайте оцет із оцтовою есенцією, а то можете загриміти в лікарню дуже надовго.

5. Місця під пахвами натріть сіллю або часником – цей метод підвищить показник градусника при вимірюванні температури. Щоправда, запах, що йтиме з-під пахв, може довести терапевта до втрати свідомості.

6. перед тим, як зайти до кабінету лікаря, можна понюхати клей чи лимонну кислоту у порошку – так у вас почервоніють очі і з’явиться нежить. А після клею ви ще й можете зловити трохи галюцинацій, що теж наведе лікаря на думку, ніби ви дуже погано почуваєтеся.

7. Можна випити трохи олії, розігрівши її на сковороді: і горло червоне, і температура підвищена вам забезпечені.

8. Якщо ж вам хочеться прогуляти один-два дні, є інший, дуже чесний і благородний варіант – піти здати кров. Ставши донором, ви не лише врятуєте чиєсь життя, але й зможете отримати офіційне звільнення на два дні. А ще трохи вина, грошей і шоколадку.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.