Як заробити мільйон: поради від багатіїв-пенсіонерів Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2014 11:24 · Розділ: Життя

Можна роками здобувати вищу освіту, витрачати купу грошей на курси та тренінги, відвідувати престижні бізнес школи, так і не досягши того, чого бажаєш, а можна кілька хвилин виділити на те, щоб прислухатися до порад людей, які зуміли досягти поставлених перед собою цілей, і вибрати потрібний напрямок руху.

Власне, так вирішив вчинити один журналіст, якому в голову прийшла цікава ідея: він «виловлював» літніх багатіїв під час круїзів і випитував, як стати багатим. Поради, які вони дали, можуть знадобитися кожному з нас, і не важливо, в якій сфері ви обертаєтеся: чи це інтернет та заробіток у соціальних мережах, детальніше про який можна почитати здесь, чи це торгівля, чи виробництво автомобілів – головне, вибрати правильний курс і рухатися до чітко поставлених перед собою цілей.

Ось що для досягнення успіху радять зробити багатії-пенсіонери:

1. Рольф Іллслі. Після закінчення війни цей чоловік заснував компанію, що розробляла спеціальні покриття для оптичних лінз. Сьогодні його розробки використовуються при виробництві супутників, комп'ютерних моніторів і плоских телевізорів.

Основне, що хотів би порадити Рольф своїм молодшим колегам, це скласти список – але не того, що ти хочеш зробити, а того, ким ти хочеш бути.

Коли Рольфу було тридцять вісім років, йому запропонували купити його компанію за мільйон доларів. Тоді це була дуже велика сума, і бізнесмен замислився. Власне, тоді він і склав список того, ким би хотів бути.

Ось що у нього вийшло:
1) коли мені буде 80, я хочу відчувати, що не дарма прожив життя;
2) хочу зберегти здоровий глузд, не втратити самоповагу і гідність, не бути самотнім;
3) бути здоровим;
4) відчувати приємне хвилювання від того, чим займаюся;
5) бути вільним і спокійним душею;
6) не думати, що хтось (або сама доля) несправедливий до мене;
7) мати достатньо грошей для всього вищеназваного;
8) не розчаровуватися;
9) бути впевненим у собі, але не самозакоханим;
10) не купувати надто багато нерухомості, щоб потім треба було її обслуговувати;
11) самому приймати рішення і планувати свій час.

Гроші не були головною ціллю в житті Рольфа, і згодом, по проходженню десятків років, він міг радіти з того, що досяг всіх цілей, поставлених у списку.

2. Ще один багатій-пенсіонер - Майкл Фохт. Цей чоловік навіть не має вищої освіти, тим не менше саме він займає пост президента медичної корпорації Tenet Healthcare.

Ось що він каже: «Нехай за тебе працюють правильні люди». І роз’яснює ситуацію прикладом з власного життя. За словами Майкла, колись на нього працював один чоловік, дуже неохайний та страшенний скиглій. В один прекрасний момент він настільки надокучив Фохту, що той взяв і звільнив його. І дуже скоро про це пошкодував: зі своїми обов’язками «Кульбаба» справлявся ідеально. Тож тепер він радить усім початківцям насамперед зрозуміти задачу, знайти співробітника, який найкраще впорається з нею, а потім просто терпляче спостерігати, як ідуть справи, відокремлюючи його особисті якості від професійних.

3. Третій у нашому списку - Білл Хотрем, засновник консалтингової фірми, що свого часу стала найбільшою в Онтаріо.

Його головна рада – увійти до 3% тих людей, які знають щось корисне. Як зізнається Білл, одного разу він почув цікаву фразу від Джима Рона. Той сказав, що все, що людині слід знати, щоб досягти успіху, є в бібліотеці, та лише 3% американців мають абонемент. З того часу Білл почав читати, і читати дуже багато. Цікаві фрази та поради він виписував та оцінював за власною шкалою, а потім навіть склав цілий каталог цих порад, розподіливши їх за різними життєвими ситуаціями. Тепер у разі виникнення чергової проблеми він одразу ж звертається за допомогою до каталогу, який йому, як бачимо, неабияк допомагає.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.