У Вероні збудують кладовище-хмарочос Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2014 14:38 · Розділ: Події у світі

Всі ми звикли до хмарочосів. Практично у кожному місті є висотні будівлі, і чим більше місто, тим більше поверхів налічують споруди. Таке явище легко пояснити – кількість міського населення невпинно зростає, площа незабудованих територій зменшується, тож людство вирішило підніматися у висоту.

Отож повторимо: всі ми звикли до хмарочосів. Але ось кладовище-хмарочос – це щось новеньке. Звучить неймовірно? Тим не менше, саме таке кладовище зовсім коро має з’явитися у Вероні.

Через брак вільної землі уряд Верони прийняв рішення збудувати спеціальний дім, в якому й облаштовуватимуть могили.

Планується звести будівлю в тридцять три поверхи, яка зможе вмістити близько двадцяти чотирьох тисяч поховань. У нас організація такої поховальної процесії виглядатиме щонайменше дивно, однак можливість будувати високі будинки є. Для цього використовується спецобладнання, яке можна замовити в Компаниї Версона.

Тут надаватимуть послуги як з індивідуального поховання, так і зі створення сімейних склепів та капел.

Що найнеймовірніше, це те, що дім-кладовище стане найвищою будівлею італійської Верони. Тим не менше, історичної панорами міста порушено не буде. Деталі проекту не уточнюються.

Втілення проекту в життя готова взяти на себе італійська компанія Cielo Infinito, що виступила із пропозицією викупити землю під будівництво. Вона навіть готова віддати суму в одинадцять з половиною мільйонів євро за право збудувати незвичайний дім.

Ясна річ, що цвинтар не розташовуватиметься в центрі – його збудують на околиці Верони.

Відзначимо, що цей проект – не єдиний у своєму роді. Схожі висотні кладовища можна знайти і в інших містах по цілому світі. Щоправда, трапляються вони нечасто.

Втім, кілька таких вже функціонує на сьогоднішній день. Наприклад, в столиці Японії Токіо при буддистському храмі працює шестиповерховий будинок, що виконує роль кладовища. Його ще називають «високотехнологічним цвинтарем», оскільки родичі померлого в будь-який момент можуть отримати прах покійника. Так, як тільки комусь заманеться вшанувати пам’ять когось із близьких, вони можуть прийти на кладовище, скористатися спеціальним магнітним ключем, і урна з прахом по спеціальному конвеєру прибуде прямо до них.

Є аналогічна штуковина і в Бразилії – в місті Сантос розташовується найвищий цвинтар у світі - тридцятидвоповерхова вежа Memorial Necrópole Ecumênica.

Незабаром аналогічні будівлі планують збудувати в Єрусалимі та країнах Скандинавії. Власне, автором останнього проекту є норвезький архітектор Мартін Макшері.

Джерело: http://www.euromag.ru/italy/40310.html

Інші новини розділу