Щоб зробити коханій пропозицію руки та серця, хлопець проламав дах сусідського будинку Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2014 17:32 · Розділ: Життя

Кран перевернувся і проламав дах (фото з сайту chto-proishodit.ru)
Кран перевернувся і проламав дах (фото з сайту chto-proishodit.ru)

На світі чимало романтиків, які до такої справи, як пропозиція руки та серця, підходять дуже відповідально. Замість банального «Виходь за мене» вони зважуються на неймовірні вчинки, щоб вразити свою обраницю.

Іноді у такий спосіб вони сподіваються схилити свою дівчину до ствердної відповіді: навіть якщо у дами є сумніви, виходити заміж за свого коханого чи ні, вони зникають під впливом емоцій від приємної несподіванки, яку організував кавалер.

Та іноді такі експерименти можуть закінчитися не так, як очікувалося з самого початку: кілька днів тому один закоханий молодик це яскраво продемонстрував.

Молодий голландець з міста Ійсельстейн вирішив вразити свою кохану, зробивши вельми оригінальну пропозицію руки та серця. Для цього він орендував справжній підйомний кран, щоб на ньому піднятися до вікна коханої, заспівати їй пісню та запропонувати вийти за нього заміж.

Але все пішло не так, як планувалося: в певний момент кран з якихось причин перевернувся, проламавши дах сусідньої будівлі та кинувши на нього горе-нареченого. На щастя, він та ніхто з сусідів не постраждав, ось лише задумка голландця-романтика потерпіла повне фіаско.

Незважаючи на повний провал заходу, дівчина відповіла своєму коханому «так».

Далі пару чекала довга бесіда з поліцією, а потім вони вирушили до Парижа – треба ж бо відсвяткувати заручини!

Але на цьому історія нещасної будівлі не закінчилася – коли більший кран спробував поставити свого меншого побратима на колеса, той знову перевернувся, доламавши до кінця дах розлючених сусідів.

В результаті будівлю визнали небезпечною для мешканців, і шість квартир вирішили евакуювати. Хто понесе відповідальність за те, що сталося, не повідомляється.

До речі, це не єдиний варіант зробити оригінальну пропозицію своїй коханій. Сьогодні багато хто вирішує зробити це за допомогою соціальних мереж. Приміром, на сторінці своєї дівчини ви можете написати те, що хочете сказати, додавши до цього спільні фотографії і ще щось в цьому дусі. Так і бажане «так», і лайки від друзів вам гарантовані.

Найбільш відважні люблять робити «це» привселюдно. Шепнути на вушко дівчині, що вони її кохають та хочуть одружитися, - це вчорашній день. Інша справа радіо чи театр – так можна заявити про свої почуття та наміри на увесь світ! Наприклад, домовтеся з адміністрацією театру, щоб наприкінці спектаклю вас запросили на сцену, звідки ви могли б сказати заповітні слова. Дівчина обов'язково оцінить ваші старання.

Джерело: http://turupupu.ru/?p=31442

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.