Британська чиновниця вважає, що товсті люди не повинні їздити громадським транспортом Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2014 14:01 · Розділ: Політика

Кількість людей, що страждають ожирінням, стрімко зростає в цілому світі. Не помагають ні дієти, ні гіпноз, ні різноманітні «цілющі» методики – людство невпинно товстішає, створюючи чимало проблем та незручностей тим, хто стежить за своєю фігурою, як, зрештою, і своїм товстим товаришам по нещастю.

Назвати таких людей щасливими важко. Попри очевидні і численні проблеми зі здоров’ям, товстуни раз по раз натикаються на осуд та насмішки інших людей. А тепер ще за них взялися урядовці – кілька днів тому міністр охорони здоров'я Великобританії Енн Мілтон зазначила, що товстим пасажирам, якщо вони хочуть їздити у громадському транспорті, необхідно скинути вагу.

На своїй сторінці в соціальній мережі Твіттер вона зазначила, що коли вона недавно їхала у поїзді, поруч з нею присів чоловік, який мало не розплющив її своїми тілесами.

За словами урядовця, якщо ваша попа надто велика і займає більше двох чи навіть трьох місць, то потрібно схуднути. «Я вважаю, що на одному місці повинна сидіти одна людина, а не займати кілька місць через свій надто товстий зад, доставляючи незручності іншим пасажирам», - зазначила Мілтон.

До речі, Енн Мілтон, представниця консервативної партії Британії, вже давно виступає проти товстунів. Займаючи посаду міністра охорони здоров’я, декілька років тому Енн закликала лікарів грубити своїм пацієнтам, у яких є ожиріння. Їх варто називати «жирними», а не товстими, казала вона, адже такий негатив і неприємне звернення стимулюватиме повних людей уважніше відноситься до своєї ваги та стежити за раціоном харчування і способом життя.

За словами Мілтон, поблажливе ставлення до гладких людей робить останнім ведмежу послугу. Вони починають ставитися до зайвої ваги як до хвороби, яка їм не підвладна, і врешті-решт припиняють боротися із надмірною вагою.

Товсті пасажири створюють незручності для інших людей, говорить Енн Мілтон (фото з сайту clubfile.net)
Товсті пасажири створюють незручності для інших людей, говорить Енн Мілтон (фото з сайту clubfile.net)

«Якщо я дивлюся в дзеркало і думаю, що СТРАЖДАЮ ожирінням, я хвилююся куди менше, ніж коли думаю, що я ЖИРНА», - каже Енн. Тому вона вважає, що лікарі не повинні соромитися називати речі своїми іменами, особливо, коли справа стосується постановки діагнозу.

Нагадаємо, що рівень ожиріння у Великобританії є одним з найвищих у Європі. При чому великий відсоток ожиріння спостерігається серед дітей.


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.