Нестандартні способи позбавлення від зубного болю Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2014 10:35 · Розділ: Краса і здоров'я

Воістину щасливі ті люди, які не знають, що таке зубний біль! Але таких людей не так уже й багато – рано чи пізно якийсь із тридцяти двох та й дасть про себе знати! А тоді вже начувайтеся…

Саме тому медики не радять жартувати з зубами – як відомо, краще попередити проблему, аніж потім її вирішувати. Та ще й у пришвидшеному темпі. Та навіть якщо ви стежите за своїми зубами, доглядаєте за ними та регулярно відвідуєте стоматолога, гарантії того, що в один прекрасний жахливий день вони не розболяться, немає.

Тож що робити, якщо у вас раптом розболівся зуб? Краще за все записаться на прием к стоматологу – це рішення єдино правильне в багатьох випадках. Але іноді візит до стоматолога доводиться відкладати з найрізноманітніших причин – наприклад, якщо зуб розболівся посеред ночі, чи, для прикладу, ви перебуваєте у відрядженні або просто не маєте грошей на оплату послуг дантиста.

Тоді в хід ідуть народні методи. Деякі з них виглядають смішними та безглуздими, але, слід визнати, трапляються і дієві способи позбавлення від зубного болю.

Поговоримо про нестандартні способи усунення зубного болю.

1. Деякі знавці, коли у когось болить зуб, радять… парити ноги! Як не дивно, цей спосіб є доволі ефективним. Чому? Пояснити це можуть хіба що медики, а ми до них не належимо, тому просто констатуємо факт. Ноги слід парити протягом п’ятнадцяти-двадцяти хвилин, а потім потрібно одягти теплі шкарпетки та лягти під ковдру.

2. Наступний спосіб – цілком протилежний! Він пропонує забути про зубний біль завдяки використанню кубика льоду. Щоправда, до хворого зуба його прикладати не слід ні в якому разі – можна тільки посилити біль. А ось якщо ви натрете кубиком льоду те місце, де сходяться вказівний та великий палець протилежної від хворого зуба руки, біль вщухне. Процедура повинна тривати біля п’яти хвилин.

3. Можна також розтирати вушну раковину – для правого зуба – праву, для лівого – ліву. Масаж чи розтирання роблять двома пальцями, рухаючись від верху вушної раковини аж до мочки вуха. Процедура триває коло семи хвилин.

4. Якщо біль надто вже нестерпний, спробуйте… поплакати, радять учені. В ході проведених досліджень вони довели, що плач здатен послабити біль. Тому в будь-який спосіб спробуйте поплакати, навіть якщо для цього вам доведеться різати цибулю :-). Справа в тому, що коли ви плачете, тиск у яснах знижується, що послаблює больові відчуття.

5. А ще можна спробувати просто-на-просто відволіктися. Якщо ви забудете про зубний біль, то він поступово вщухне. Спробуйте зайнятися улюбленою справою або поспілкуйтеся з цікавими людьми, і ви зможете забути про біль, що вам дошкуляє.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.