Коледж у Флориді привертав студентів стриптизерками Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2014 21:34 · Розділ: Освіта

У досить оригінальний спосіб вирішив приваблювати студентів один коледж у Флориді – щоб якомога більше молодих людей вирішило вступити до стін навчального закладу, було запрошено стриптизерок.

Як повідомляє Reuters, комерційний коледж у Флориді винайняв стриптизерок для роботи в приймальній комісії, щоб ті залучали молодих людей до навчального закладу. Тепер діяльність коледжу FastTrain, який працював 2009 по 2012 рік, неабияк зацікавила співробітників генеральної прокуратури штату Флорида.

Представники відомства повідомили, що навчальний заклад обіцяв студентам безкоштовне навчання. Однак цього було замало, і коледж не користувався надмірною популярністю у студентів.

Тоді керівництво закладу вирішило піти на неординарні кроки, щоб отримати фінансову допомогу з боку держави.

А ще до складу приймальних комісій запросили дівчат-стриптизерок - у такий спосіб керівництво коледжу сподівалося збільшити кількість студентів закладу.

Ще заклад підробляв шкільні атестати для молодих людей, у яких цих атестатів не було. Це робили для того, щоб обійти американське законодавство, адже згідно з законами, поширеними в цій країні, ті студенти, які не закінчили середньої школи, на мають права претендувати на стипендійні виплати.

У прокуратурі також повідомили, що за час роботи коледжу (а це всього три роки) його керівництво отримало з федеральних фондів суму в майже тридцять п’ять мільйонів доларів.

Тепер адміністрація США вимагатиме від керівництва коледжу відшкодування збитків на суму більш ніж в шість мільйонів доларів.

«Щоб максимально збільшити свій дохід, керівництво FastTrain заповнювало класи студентами, які не мають права вчитися в коледжі».

Серед інших порушень, які виявила прокуратура, була й підробка статистики відвідування занять.

До речі, трохи раніше в цьому ж році звинувачення були пред'явлені власнику коледжу та його поплічникам. П’ятдесятишестирічного Алехандро Аморі (Alejandro Amor) і його товаришів можуть звинуватити у змові з метою розкрадання державних коштів. Та поки що все це – не більше, ніж підозри.

Нагадаємо, кількома днями раніше інший заклад, вже не американський, опинився в центрі уваги через стриптизерку - коломийський нічний клуб "Сектор" (в Івано-Франківській області), неабияк вразив добропорядних громадян. Кілька днів тому стриптизерка, запрошена для виконання еротичного танцю, влаштувала на сцені справжнє порнографічне шоу, зайнявшись сексом з одним із гостей прямо на очах шокованої публіки. Ймовірно, скоро клуб закриють.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.