Чотирирічна дівчинка разом з відомим брендом створить колекцію дитячого одягу Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2014 18:35 · Розділ: Життя

Щоб стати знаменитим дизайнером та відомим на увесь світ модельєром, не обов’язково роками просиджувати в університетах, вивчаючи головні тенденції моди та дизайну.

Для цього потрібно володіти неабиякою фантазією, бездоганним смаком та талантом від народження.

І не слухайте тих, хто каже, що геніальність – це один відсоток власне геніальності і дев’яносто дев’ять відсотків тяжкої праці та самовдосконалення – навряд чи ці люди у всіх випадках мають рацію. Ну скажіть, для прикладу, про яку тяжку працю можна говорити, коли мова йде про чотирирічну дівчинку?

Тим не менше, в такому юному віці вона вже встигла стати відомим дизайнером і навіть уклала контракт з модним брендом.

Так, американський модний бренд J. Crew має намір випустити колекцію дитячого одягу. А співпрацюватиме він з чотирирічною американкою американкою Мейх'ю Кайзер (Mayhem Keiser).

Речі, створені дівчинкою, надійдуть у продаж вже влітку наступного року, а ціни на колекційні вироби стартуватимуть від двадцяти двох доларів.

Ясна річ, сама шити моделі вбрання дівчинка не зможе. Але вона створюватиме паперові моделі суконь, після чого співробітники дизайнерської групи Crewcuts «зчитуватимуть» її ідеї та втілювати їх у тканині. Готовий одяг продаватимуть під брендом J. Crew.

Паперова копія сукні вийшла дуже подібною (фото з сайту www.today.com)
Паперова копія сукні вийшла дуже подібною (фото з сайту www.today.com)

Глава модного бренду Crewcuts Дженні Купер (Jenny Cooper) зізналася, що коли вони вперше побачили, як працює юна дизайнера, то були неабияк вражені: дівчинка дуже ретельно і дбайливо підходила до створення своїх моделей.

Ось іще один приклад - сукня, прикрашена квітами і метеликами (фото з сайту m.deseretnews.com)
Ось іще один приклад - сукня, прикрашена квітами і метеликами (фото з сайту m.deseretnews.com)

Слава до маленької Мейх'ю прийшла після того, як її мати, Енджі Кайзер, створила свій блог та акаунт у Instagram, на якому й почала публікувати фото паперових суконь, створених її донечкою. Мейх'ю дуже вдало копіювала вбрання знаменитих актрис, серед яких Дженніфер Лоуренс та Люпіта Ніонго.

Інші роботи Мейх'ю (фото з сайту www.swide.com)
Інші роботи Мейх'ю (фото з сайту www.swide.com)


Іще одна дуже красива і вдала копія сукні від Мейхю (фото з сайту blog.missolivine.com)
Іще одна дуже красива і вдала копія сукні від Мейхю (фото з сайту blog.missolivine.com)


Джерело: http://lenta.ru/news/2014/12/11/kinderdesigner/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.