У Британії продають "ялинкові" прикраси для бороди Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2014 16:35 · Розділ: Життя

Напередодні Різдва та Нового року одна рекламна компанія у Британії вирішила влаштувати для чоловічої частини місцевого населення справжній святковий сюрприз – в продаж надійшли спеціальні прикраси… для бороди. Тож тепер усі чоловіки, що виплекали густу і довгу бороду, зможуть підняти собі настрій, прикрасивши її яскравими ялинковими прикрасами крихітних розмірів.

Ідея випустити спеціальні прикраси для чоловічих борід з’явилася у представників британського рекламного агентства Grey London. Як повідомляє The Daily Mail, придбати один набір таких прикрас можна буде всього за сім фунтів.

В один комплект входить чотирнадцять невеликих різнобарвних кульок, оснащених спеціальними механізмами, що дозволяють кріпити їх до волосся.

А продають ці кульки через Інтернет. На спеціально створеному для продажу куль сайті говориться, що компанія може доставити аксесуари в одинадцять країн світу, в серед яких Сполучені штати Америки, Австралія та Канада. Таким чином, кульки для бороди користуються популярністю не лише серед чоловічого населення Великобританії, але ї серед бороданів з інших країн. Коротше кажучи, попит на новий товар був настільки високим, що перша партія прикрас розійшлася зі швидкістю світла. Очікується, що наступна партія надійде в продаж уже в найближчі дні.

Чоловікам різного віку неабияк сподобалися ці прикраси (фото взято з сайту www.sobaka.ru)
Чоловікам різного віку неабияк сподобалися ці прикраси (фото взято з сайту www.sobaka.ru)

Як каже співробітник рекламного агентства Grey London Оллі Дерн (Ollie Dearn), прикраси користуються популярністю серед американців, німців та французів. Та все ж найбільше кульок вирішили придбати мешканці Великобританії.

Зароблені від продажу настільки оригінальних прикрас кошти компанія передасть на благодійність – співробітникам фонду Beardseason, які працюють над підвищенням обізнаності про меланоми - злоякісної пухлини, які розвивається переважно на шкірі і для яких характерні дуже вже агресивні властивості.

До речі, прикрашати бороду ялинковими прикрасами – модний тренд в останні роки. При чому якщо у вас нема можливості прикупити набір спеціально виготовлених прикрас, ви завжди можете прикрасити свою бороду підручними засобами, використовуючи шишки, гілки ялинки, льодяники та інші штучки, серед яких і звичайні ялинкові прикраси.

Такі прикраси здатні перетворити навіть найбільш брутального бороданя на доволі милу новорічну істоту.

Джерело: http://www.ng.ru/news/488228.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.