Власниця похмур-кота спростувала інфрмацію про те, що він заробив 100 мільйонів доларів Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2014 16:05 · Розділ: Життя

Похмурий кіт (фото з www.km.ru)
Похмурий кіт (фото з www.km.ru)

Інтернет в останні роки став не лише площиною для спілкування та розваг – багатьом людям він допоміг відкрити власний бізнес, стати знаменитим та успішним тощо.

Способів заробітку в Інтернеті з кожним роком стає все більше, і, здавалося б, ось-ось і всі вільні місця будуть зайняті, так що вам зі своїми ідеями навіть нікуди буде вписатися. Та це не так – завжди знайдеться хтось, чия оригінальність поза конкуренцією.

Якщо не знаєте, з чого розпочати, не хвилюйтеся – ми вас научим зарабатывать в интернете. Так, Сайт Schoolzevs.com виконує функцію залучення потенційних партнерів у бізнес-інкубатор Zevs.in. Zevs.in - курси з навчання у восьми напрямках заробітку в інтернеті.

Але ми трохи відійшли від теми, адже мова йшла не просто про заробіток в Інтернеті – акцент був саме на оригінальних ідеях. І тут як ніхто інший нам допоможе Табата Бандесен, господиня знаменитого сердитого кота, який два роки тому став інтернет-мемом та дуже швидко завоював популярність, принісши за всі роки своєї слави господині суму, яка, за оцінками експертів, перевищила позначку в сто мільйонів. Доларів, ясна річ.

Втім, власниця Grumpy Cat запевняє, що ніякої такої суми й приблизно не було, проте точно сказати, скільки ж дівчина заробила завдяки своєму домашньому улюбленцю, вона теж відмовляється.

Двадцятивосьмирічна Табата Бандесен підкреслила, що повідомлення про її заробіток є «абсолютно невірними», однак точно сказати, скільки ж дівчина заробила завдяки тиражуванню образу свого кота, вона також відмовилася, чим ще більше посилила підозри тих, хто повірив у її багатство.

За інформацією ЗМІ, на даний час Бандесен розглядає можливість проведення великого інтерв'ю, у якому планує розповісти про справжній стан справ.

Нагадаємо, що «сердитий кіт» став мемом після того, як два роки тому брат власниці тварини опублікував кумедні фото похмур-кота в мережі. Фотографії стали дуже популярними, настільки, що в 2013-у році про кицю написали книгу Grumpy Cat: A Grumpy Book. Тоді вийшов і настінний календар, а трохи згодом про сердитого кота зняли фільм Grumpy Cat’s Worst Christmas Ever.

На даний час його зображення друкують на сувенірах і футболках, чашках та інших предметах, а сам кіт навіть побував в ефірі більшості американських телепередач. Тож є висока вірогідність того, що кіт і справді приніс господині ціле багатство.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.