У Таїланді активісти проти використання "праці" дельфінів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 15.12.2014 09:33 · Розділ: Цікаві факти

Чалонг, Soi Parlai, - це вулиця, яка веде до Пхукетського Зоопарку. Нерідко цей район називають «російським». Перш за все, це пов’язано з тим, що тут переважно проживають вихідці з Росії, однак, тепер місцеві мешканці та експанти володіють й іншими асоціаціями: Soi Parlai – це вулиця, де будують скандальний дельфінарій під назвою «Немо». Будівля уже практично здана в експлуатацію, басейн наповнили водою і, здається, бракує лишень одного – дельфінів. Варто зазначити, що проти їх появи мешканці острова розгорнули справжнісіньку компанію, очолила яку некомерційна організація Sea Shepherd, котра спрямовую свою діяльність на захист та збереження екологічних систем морського середовища. До цього заходу також приєдналось і медіатовариство. Річ полягає в тому, що у Таїланді дельфінів особливо ретельно захищають, тому активісти не ймуть віри, що тварини будуть експлуатуватись для розваги, тобто, власники шоу лишень думають про те, как заработать деньги.


Організатори шоу зазначають, що вони керуються добрими намірами: дельфінів будуть залучати не лише для розваги гостей, але також для лікування дітей, які хворіють на аутизм. Цю практику доволі жваво використовують по всьому світу: дослідники провели велику кількість експериментів, які підтвердили, що «праця» дельфінів йде на користь дітям, які страждають від аутизму. Особливо доволі популярним цей захід є у пострадянському просторі. Власне, саме звідтам, а точніше, - з України, судячи з усіх досліджень та заходів, родом цей неординарний проект.

Варто зазначити, що увесь світ дозволяє використання дельфінаріїв, Таїланд також не є виключенням. Зокрема, ви можете зустріти акваріуми у Бангкоку, Паттайї та Чантабурі. На острові Пхукет немає особливого закону, який би забороняв будівництво та використання дельфінаріїв.


Інші новини розділу