На кінофестивалі під час показу фільму знову сталась скандальна пригода Автор: kseniya_www · Опубліковано: 15.12.2014 09:33 · Розділ: Цікаві факти

Як уже повелося, дуже рідко проведення різноманітних фестивалів відбувається пристойно і без скандалів. До прикладу, останнє проведення фестивалю «Золотий апельсин» також відрізнявся деякими пікантними особливостями.


Цього разу на цьому світському заході скандал організували самі відвідувачі, які вирішили демонстративно залишити зал у розпал показу кінострічки «Сівас», режисером якої є Kaan Müjdeci. Люди, які прийшли на показ даного фільму, вирішили залишити залу кінотеатру з тієї причини, що кінострічка, на їх думку, була надто насиченою жорстокими кадрами собачих боїв.

Потрібно наголосити, що цей фестиваль неодноразово потрапляв на шпальти газет по причині того, що під час заходу ставались скандальні випадки, через що у період проведення заходу багато поціновувачів мистецтва віддають перевагу тому, що шукають в інтернеті горящие путевки з метою проведення більш привабливого відпочинку. Відомо, що багато людей ставлять доволі емоційно до страждань тварин та є прихильниками більш толерантного поводження з братами нашими меншими.

Фільм «Сівас», до речі, зібрав повний аншлаг, однак, сцени боїв із собаками виявились надто вже насиченими жорстокістю для певної категорії відвідувачів, які вирішили не дивитись дану кінострічку та покинули демонстраційний зал.

Після завершення показу режисер заспокоїв глядачів, стверджуючи, що жодна тварини не загинула та не постраждала під час зйомок фільму з причини того, що вони ретельно підготувались, вивчаючи собачі бої та усілякі складнощі іще до початку зйомок. Фільм розповідає про одинадцятирічну дитину та її собаку, яку готують до таких боїв.

До речі, потрібно наголосити, що картина «Сівас» одержала на Венеціанську кінофестивалі спеціальну нагороду від журі кінофестивалю.


Інші новини розділу