Олімпійську чемпіонку спіймали на крадіжці сувенірів Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2014 23:44 · Розділ: Кримінал

Здавалося б, злодіями стають одні лише невдахи – люди, в яких не склалося з роботою чи з особистим життям. Ясна річ, мова тут не йде про злодюг-віртуозів, що настільки вправно володіють певними прийомами, що мимоволі захоплюєшся їхньою майстерністю, - зараз ми говоримо про тих, хто краде всілякі дрібнички у магазинах, продукти на ринках чи ще щось іще в цьому роді. Але, виявляється, серед цих злодюжок є чимало успішних людей, і далеко не всіх саме злидні штовхають на шлях злочинця.

Недавно, приміром, в Парижі було затримано багаторазову чемпіонку Олімпійських ігор. Француженка Лор Маноду, яка в 2004-у році стала Олімпійською чемпіонкою по плаванню, була затримана в сувенірному магазині в паризькому Діснейленді. В сумці спортсменки охорона виявила неоплачений товар на суму в дві сотні євро.

Двадцятирічну спортсменку спіймали якраз на виході з одного сувенірного магазину, розташованого в парку розваг. Тут вона була разом зі своєю чотирирічною донькою та подругою. Спершу співробітники магазину вирішили перевірити сумку подруги відомої плавчихи, і виявили в ній сувеніри загальною вартістю в три сотні євро.

Після цього вони вирішили перевірити сумку спортсменки – і, на їхню несподіванку, там також лежали неоплачені сувеніри – щоправда, на трохи меншу суму.

Жінок заарештували і доставили в поліцейську дільницю, де вони зізналися у скоєнні крадіжки, погодившись сплатити вартість сувенірів. Після цього співробітники поліції відпустили Маноду та її подругу, обмежившись на цей раз попередженнями.

Нагадаємо, що спортивна кар’єра Лор Маноду склалася непогано: вона є триразовою чемпіонкою світу та дев'ятикратною чемпіонкою Європи. У 2004-у році, на Олімпійських іграх, що проходили в Афінах, вона завоювала золоту медаль на дистанції в чотириста метрів вільним стилем.

На тих же іграх вона здобула дві срібні медалі – здобувши перемогу на дистанціях у вісімсот метрів вільним стилем та сто метрів на спині. А на початку минулого року Маноду завершила професійну кар'єру - вже не вперше, до слова.

Що ж спонукало жінку на скоєння крадіжки, невідомо. Та навряд чи це були фінансові труднощі.

До речі, Лор Манаду відома не лише своїми виступами, але й численними скандалами: у 2007-у році в Інтернет просочилися знімки спортсменки сексуального характеру – дуже швидко вони стали хітом в Інтернеті.


Інші новини розділу