Болгарські кондитери винайшли їстівний дезодорант Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2014 18:04 · Розділ: Життя

Активний спосіб життя та правила естетики змушують нас користуватися дезодорантами – плями поту на одязі та неприємний запах ще нікому не додавали привабливості. Однак далеко не всі дезодоранти зручні для повсякденного використання. Та й не всі люди можуть ними користуватися: є такі, у кого на компоненти, що містяться в дезодорантах, жахлива алергія, тож вони страждають від цілої низки незручностей.

А ще частенько антиперспіранти можуть залишати білі сліди на одязі – теж не надто зручно.

Однак болгарські кондитери винайшли дезодорант, який слід… їсти. Виготовлений він у вигляді цукерок та льодяників.

Ці цукерки містять рожеве масло гераніол, і воно нашим організмом не розщеплюється. Тому ця речовина виділяється з потом, надаючи йому приємного квіткового аромату. Замість неприємного запаху ви потітимете… дезодорантом.

Ідея створити цей оригінальний дезодорант належить Венціславу Пейчеву, власнику одного підприємства, що замається виготовленням цукерок.

Задумавши створити щось незвичне, Венціслав згадав про часник – рослину з вельми різким запахом, яка здатна змінювати запах нашого тіла та поту. При чому змінювати в неприємну сторону.

Тоді чоловік вирішив знайти речовину, яка так само впливатиме на аромат поту, але змінюватиме його на приємний запах. Так і було винайдено перший в історії їстівний дезодорант.

Його було випущено у формі найрізноманітніших цукерок - льодяників, жуйок, карамельок з м'якою начинкою тощо.

Кожна цукерка містить речовину гераніол, яка нейтралізує запах поту, виділяючи солодкуватий аромат. За словами розробників, ефект від використання такого дезодоранту триватиме близько шести годин. А купити один набір цукерок можна за десять доларів.

До речі, вчені схвалили ідею створення їстівного дезодоранту. Ця концепція особливо приваблива, кажуть вони, у контексті того, що дедалі частіше медики виступають із закликом не блокувати потовиділення, адже ця система просто необхідна організмові. Розкручені на сьогоднішній день парфумерні марки випускають продукти, що заблоковують пори, в результаті чого порушується робота життєво важливих систем організму.

Так, в умовах жаркого клімату людині просто необхідно потіти, інакше її організм не охолоджуватиметься. Тому додатковий і до того ж натуральний спосіб дезодорування наших виділень принесе тільки користь.

Джерело: http://www.mk.ru/science/2014/12/10/sedobnyy-dezodorant-izobreli-bolgarskie-konditery.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.