92-річний актор виконав композицію в стилі хеві-метал Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2014 14:35 · Розділ: Події у світі

Справжні рок-музиканти та любителі року не старіють ніколи. І якщо навіть старість познущалася над їхнім тілом, то душа все одно залишилася молодою.

Довести це недавно вирішив відомий актор Крістофер Лі, що свого часу зіграв графа Дуку в «Зоряних війнах» та мага Сарумана в «Хоббіті» і «Володарі кілець». Починаючи з 1947 року, Крістофер активно знімається у кіно. Та, як виявилося, чоловік залишив собі трохи часу для захоплень.

Наприклад, в останнє десятиліття літній дідуган неабияк захопився хеві-металом. І цього року з нагоди Різдва він випустив нову композицію

Нова композиція Крістофера Лі, якому на даний час виповнилося дев’яносто два роки, називається Darkest carols, Faithful sing («Темні гімни, Повний віри спів»).

Пісня стала третьою за рахунком – в попередні роки, у 2012-у та 2013-у він теж випускав різдвяні композиції в стилі тяжкого металу, чим неабияк потішив своїх шанувальників. Тож тепер колекція A Heavy Metal Christmas і A Heavy Metal Christmas Too доповнилася ще третьою композицією.

До речі, минулого року Крістофера Лі офіційно визнали найстарішим хеві-металістом в історії. А сам актор і музикант пояснює, чому вирішив зайнятися металом:

«У моєму віці вже слід займатися тим, що до душі. Не знаю, скільки мені ще залишилося, тому кожен день для мене свято, і я хочу розділити його з шанувальниками», - говорить дідусь.

Музикою літній актор захоплюється вже досить давно, та лише в минулому році він почав експериментувати з тяжким металом. У своєму музичному альбомі Charlemagne: The Omens of Death, що у вийшов у свыт близько року тому, у 2013-му, він і вирішив випробувати себе в якості рок-виконавця. А всього Крістофер випустив чотири альбоми.

До речі, Крістофер Лі - дуже неординарна особистість. Він вільно розмовляє кількома мовами, в тім числі і російською, читає, захоплюється музикою. На запитання про те, як йому в такому віці вдається зберігати форму, актор каже, що вся справа у мізках – вони у Крістофера ніколи не голодують та не сидять без діла.

Ще актор вміє чудово фехтувати, і у «Зоряних війнах» у всіх боях з мечами він сам брав участь, за що й потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

Серед друзів Крістофера Лі– чимало знаменитостей. Його добрим товаришем є Моххамед Алі, знаменитий боксер; Лі знайомий навіть з самою британською королевою. А його дружиною є датська модель, з якою чоловік одружений більше як півстоліття.

Джерело: http://www.filmpro.ru/materials/32920

Інші новини розділу