Тім Кук розповів про свою нетрадиційну орієнтацію Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2014 19:25 · Розділ: Цікаві факти

Кілька тижнів тому глава корпорації Apple, що зайняв пост Стіва Джобса після смерті останнього, знаменитий у США і не тільки Тім Кук зробив сенсаційну заяву – він розповів світові про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Інформація, що сколихнула громадськість, з’явилася на сторінках видання Bloomberg Businessweek. У ній генеральний директор легендарної компанії розповів, що йому подобаються чоловіки. «Тім Кук каже начистоту» - ось як назвали колонку автори видання.

Розповідаючи про себе, Тім Кук зауважив, що ніколи не приховував своєї орієнтації. Втім, елементарних норм конфіденційності він все ж дотримувався. Активістом і борцем за права гомосексуалістів Кук себе не вважає, але зазначає, що неабияк сподівається, що його зізнання допоможе іншим людям боротися з дискримінацією через сексуальну орієнтацію.

Керівник корпорації розповів, що серед його колег багато хто знає, що він – гомосексуаліст, але це ніяк не впливало на їхні взаємини.

За словами Кука, в останні десять років світ сильно змінився, а суспільство стало толерантнішим, та все ж дотепер в багатьох державах людей навіть звільняють з роботи через їхню сексуальну орієнтацію.

«Якщо новина про те, що генеральний директор компанії Apple являється гомосексуалістом, зможе допомогти комусь відчути себе краще, то я готовий заради цього пожертвувати конфіденційністю свого приватного життя», - написав Кук.

Тепер багато хто може розлюбити Айфон (фотографію взято з сайту www.notus.com.ua)
Тепер багато хто може розлюбити Айфон (фотографію взято з сайту www.notus.com.ua)

За словами глави корпорації, його компанія вже тривалий час виступає за рівноправ’я людей, борючись проти різного роду дискримінації. І стосується це не лише боротьби за права гомосексуалістів, але й за рівність чоловіків та жінок, а також представників різних рас.

А ще Apple виступала за легалізацію одностатевих шлюбів у штаті Каліфорнія.

Нагадаємо, що на даний час одностатеві шлюби легалізовані в тридцяти двох штатах США, тоді як всього їх налічується п’ятдесят.

Що ж стосується Тіма Кука, то він прийшов у компанію Apple навесні 1998 року. У 2011-му, після того, як Стів Джобс пішов у відставку, він зайняв пост генерального директора корпорації. А в минулому році один журнал, що представляє інтереси ЛГБТ-товариств, назвав його найбільш впливовим геєм світу.

Джерело: http://www.runyweb.com/articles/people/star-life/tim-cook-speaks-up.html

Інші новини розділу