Іспанські театри замість квитків братимуть порножурнали Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2014 17:48 · Розділ: Культура

За вхід до театру платитимуть порножурналами (фото з сайту bloknot.ru)
За вхід до театру платитимуть порножурналами (фото з сайту bloknot.ru)

Своєрідну акцію протесту організували недавно іспанські актриси – в якості перепусток на свої вистави вони вирішили використовувати… порножурнали.

У такий спосіб театральна жіноча трупа вирішила проводити боротьбу з надто стрімким зростанням податків, що накладаються на продаж квитків на вистави.

Щоб привернути увагу до своєї акції, дівчата вирішили замість квитків брати… порнографічні журнали. Чому саме їх? Тому, що в Іспанії вони не оподатковуються і коштують дешевше, ніж квитки на спектакль. Любителям театрального мистецтва така ініціатива припала до душі.

За словами продюсера театральної трупи, своєю акцією вони намагаються висловити думку всього іспанського суспільства, яке вважає, що іспанська культура на даний час перебуває в дуже занедбаному стані.

І причина тому, вважають вони, у неправильній політиці. Зокрема, активісткам не сподобався закон про зростання податку на повну вартість аж до двадцять одного відсотка.

Театрали акцію сприйняли позитивно, охоче приєднавшись до протесту. Вони кажуть, що їхня країна, Іспанія, володіє величезною і багатою культурною спадщиною. Тим не менше, в країні величезна кількість людей, які не мають можливості витрачати великі суми на похід в театр.

А так кожен, хто схоче побачити виставу, зможе зробити це, не витрачаючи великих коштів, а просто-на-просто купивши дешевий порножунал, пояснює продюсер трупи Каріна Гарантіва.

Ясна річ, пояснює вона, що на сучасному становищі культури і театру неабияк позначилася економічна криза, що повпливала на всі без винятку життєві галузі. Втім, деякі все ж зазнали більш нищівного удару, ніж інші. І серед останніх – культура, а цього артистам театру ой як не хочеться, адже власне в цій сфері вони й працюють, зізнається учасниця трупи Марта Бетріу.

З протестом проти існуючого законодавства виступили учасники театральної трупи Primas de Riesgo.

До речі, заміна квитків на порножурнали – це не тільки показова акція: виявляється, самі актори можуть на цьому непогано заробити. Як каже Хосе Гонсалес, продавець газет та журналів, торгівля порнографічним друкованим матеріалом – справа досить вигідна, адже він, цей матеріал, обкладається низьким податком. А це означає, що й для учасниць трупи ця справа може приносити непоганы прибутки.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=93720

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?