Джонні Депп придбав графіті оголеної герцогині Кейт Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2014 16:30 · Розділ: Життя

Цими днями знаменитий голлівудський актор, улюбленець публіки і зокрема жінок Джонні Депп вирішив поповнити свою колекцію ще одним портретом – цього разу він придбав графіті, на якому зображена оголена дружина британського принца Вільяма – герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон.

При цьому Кейт зображена на останньому місяці вагітності.

Щоправда, занести портрет додому Деппу не вдасться. Оскільки це графіті, то й зображене воно на стіні будівлі художньої галереї Faith Inc в Лондоні.

За портрет вагітної Кейт Джонні Депп заплатив цілих сорок сім тисяч доларів. І зробив він це тому, що є палким шанувальником творчості американського художника Пегаса (Pegasus), який і намалював графіті. Разом із зображенням оголеної герцогині, Депп придбав ще чотири графіті, створених Пегасом.

Графіті із зображенням вагітної Кейт Міддлтон з'явилося на стіні будівлі в Лондоні в середині минулого місяця. А під малюнком автор поставив напис «Гра престолів» - так називається популярний американський серіал, який вже довший час приковує увагу публіки до екранів. На животі дружини принца Вільямса видніється невелика корона.

Повідомлення про те, що принц Вільям разом з дружиною Кейт готуються до народження ще одного малюка, з’явилася на початку осені цього року. Передбачається, що малюк з’явиться на світ в квітні наступного року. А первісток знаменитої пари з’явився на світ двадцять другого липня минулого року – власне, саме він є третім за рахунком претендентом на королівський престол.

Та якщо у Британії королівську сім’ю місцеве населення мало не обожнює, то мешканці Нью-Йорка дотримуються іншої думки – вони вирішили зірвати матч, на який запрошене королівське подружжя.

Те, що на матч запросили королівську пару, неабияк не сподобалося активістам «Ліги справедливості», яка зараз веде боротьбу за відновлення прав афроамериканців. Вони говорять, що зараз на вулицях Нью-Йорка розгортається справжнісінька війна, і рішення королівської сім’ї приїхати на матч розцінюється як вияв неповаги до протестуючих.

Найважливіший момент, проти якого виступають члени організації, - це упереджене ставлення співробітників правоохоронних органів до темношкірих. Тож вони вирішили зірвати матч, щоб черговий раз привернути увагу до гострої суспільної проблеми, що зараз постала у США. Протести розгорілися після того, як суд відмовився визнавати винним поліцейського, що застрелив афроамериканського підлітка.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=93785

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.