"Дедлайн" - шедевральний посібник із управлінської діяльності, який уже став бестселлером Автор: kseniya_www · Опубліковано: 10.12.2014 16:53 · Розділ: Цікаві факти

Чи доводилось вам проводити асоціації свого напрямку розвитку із директорами відомих компаній? То ви працюєте керівником величезного концерну, який спрямовує свою діяльність на постачання гаджетів по всій земній кулі, то ви очільник міжнародного бренду з пошиття одягу, то всесвітньо відомий консалтер.


Головний герой книги «Дедлайн» взагалі народився під щасливою зіркою – тільки-но він посів місце на лаві запасних після втрати роботи, як тут же йому надходить заманлива пропозиція зайнятись виведенням невеличкої країни Моровії рівень лідерів ІТ-індустрії. Безперечно, завдання не з легких, але ж перед вами перший посібник, де чітко описані управлінські проекти, які автор представив у вигляді цікавого роману. При турі письменника знадобиться бронирование гостиниц одесса.

Інженер-програміст на ім’я Том ДеМарко разом із одним з розробників структурного аналізу свій друкований шедевр опублікував у віці 57 років – саме тому у виданні відчувається неабияка зваженість, яка переплітається із життєвою мудрістю, що завжди стане чудовим порадником не тільки для головних управлінців. Сюжет книги доволі примітивний, адже автор не ставив собі за мету написання класичного твору, тому акцентування однієї деталі з досвіду управління компанією додає цій книжці ще більшого шарму.

Отже, варто лише собі уявити, як тільки-но звільненого з роботи пана Томпкінса викрадає жінка неабиякої краси, яка виявляється шпигункою, яка у Моровій практично залишає героя без права вибору, якого просто змушують підписати контракт. Чоловік отримує завдання стати успішним управлінцем в ІТ-проекті, де потрібно керувати тисячами співробітників. Суть проекту полягає у розробці в подальшому впровадженні в обіг програмного забезпечення.

Для вирішення поставленого перед ним завдання у героя є усе – повна свобода дій, він підпорядковується безпосередньо керівнику держави, який, хлопчина нічого собі такий, але за статусом виглядає у ролі диктатора. Також у нашого героя тепер водяться неабиякі гроші та маса усіляких непередбачуваних ситуацій. Із кожного випробування Томпкінсу потрібно вийти переможцем, а ми, тим часом, дізнаємось про ще одну надважливу деталь успішного управління.

Оскільки щодня головний герой у свої записах підводив риску під тим, чого його навчила та чи інша ситуація, тому ми пропонуємо вашій увазі ознайомитись із цікавими життєвими порадами, які стануть у пригоді не тільки управлінцям.

До речі, проект було здано майже у визначені терміни.


Інші новини розділу