Британка була шокована, дізнавшись, що її хлопець теж є дівчиною Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2014 15:39 · Розділ: Події у світі

Неприємний сюрприз доля цими днями підготувала для однієї британки – двадцятирічна Шарлотта Урі несподівано дізналася, що хлопець, з яким вона зустрічалася, теж є дівчиною.

Молода мешканка Великобританії і подумати собі не могла, що її мускулистий хлопець, двадцятитрьохрічний хлопець на ім’я Кіран, що приїхав з Нової Зеландії, колись називався Сарою.

Ясна річ, дізнавшись про таке, Шарлотта прийшла в шок. Однак, оговтавшись, вона подумала, що не все так погано, і не варто через таку дрібничку розлучатися з хлопцем, якого встигла покохати.

Добре все обдумавши, дівчина вирішила, що ця плямка на біографії її обранця анітрохи не завадить їм створити міцну сім’ю та завести дітей. Вони вже навіть вирішили, як Шарлотта завагітніє: для цього використовуватимуть сперму кращого друга Кірана та штучне запліднення.

Кіран приховува свою історію від усіх. Але два роки тому, в 2012-у він зустрів Шарлотту, і з того часу все змінилося. Врешті-решт хлопець вирішив зізнатися, що він зовсім не хлопець. Що ж стосується Шарлотти, то вона зізнається, що ніколи так би й не догадалася, що зустрічається з дівчиною, якби той не зізнався їй в усьому.

Зараз дівчина працює в одній з кав’ярень Лондона і готується до весілля.

«Я сприймаю його, як чоловіка, дивлюся на нього, як на чоловіка. У нього чудове тіло і він є моїм цілим», - зізнається двадцятирічна Шарлотта.

Кіран зробив подвійну мастектомію (видалення молочних залох), коли йому виповнилося двадцять років. З того часу він нарешті повністю відчув себе у своєму тілі.

Хлопець також розповів, що ніколи не почував себе дівчиною, завжди плакав, коли мати змушувала його вдягатися в сукні, і абсолютно ніяких спільних інтересів з дівчатками у нього не було.

Вже в початкових класах школи дитина піддавалася знущанням з боку однолітків. Через це Кіран п’ять разів змінював школу.

Коли хлопцеві виповнилося чотирнадцять, у нього був перший секс з хлопцем. Однак тоді ще Сарі цей процес зовсім не прийшовся по душі, тож вона звернулася за допомогою до лікаря, щоправда, аж через два роки.

А до того Сара обстригла волосся й почала активно займатися спортом, намагаючись всіляко приховати жіночі форми, які якраз почали інтенсивно формуватися. В шістнадцять Кіран вирушив до лікаря, і той виписав йому гормональне лікування, пояснивши, що Сара є трансгендером.

Сім'я підтримала хлопця, адже головне, щоб він (чи вона) був щасливим.

Джерело: http://direct-press.ru/curyozi/55237-devushka-byla-shokirovana-uznav-chto-ee-paren-tozhe-yavlyaetsya

Інші новини розділу