На аукціоні eBay запропонували підірвати хмарочос Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2014 08:03 · Розділ: Події у світі

У кожного з нас є якісь потаємні мрії, в яких ми не зізнаємося навіть самим собі: хтось, може, мріє стати супергероєм чи спецагентом, хтось – знаменитим актором чи відомим на увесь світ політком. Або хоча б трохи посидіти в кріслі президента та відчути на собі всі «зваби» влади. А є й такі, які потайки мріють випробувати себе в ролі… терориста.

Недавно в останніх з’явилася така можливість – на найпопулярнішому онлайн-аукціоні цими днями було опубліковане дивне оголошення, яке пропонує всім бажаючим купити собі можливість підірвати хмарочос.

При цьому оголошення цілком реальне, і, як недивно, бажаючих зробити це виявилося чимало.

Хмарочос розташований в місті Саусфілд, штат Мічиган, і його в найближчому часі планують знести. Можливість натиснути на червону кнопку й підняти в повітря сімнадцятиповерховий будинок Metro Detroit і виставили на продаж на міжнародному аукціоні eBay.

Офіційне знесення будівлі заплановане на чотирнадцяте грудня, і кожен бажаючий, у якого є трохи грошенят в кишені, може зробити собі дуже вже незвичний подарунок - так, щоб потім було про що розповідати онукам :-).

Бажаючих здійснити вибух назбиралося кілька десятків. І з початкових п’яти сотень доларів ставки зросли до шести тисяч двохсот двадцяти п’яти доларів.

Той, хто виграє аукціон, отримає можливість натиснути на кнопку «пуск» та запустити будівлю на орбіту. А щоб пам’ять про цю незабутню подію не стерлася, переможцю аукціону пропонують фотографії цієї події та визнання на сайті OCC Foundation.

До речі, на аукціоні eBay частенько з’являються курйозні лоти. І деколи дивують не так лоти, як ціни, за які їх продають.

Недавно в рамках онлайн-торгів було продано iPhone першого покоління – за п’ятнадцять тисяч доларів! Таку високу ціну можна пояснити тим, що смартфон ні разу не використовувався, а продавався він в заводській коробці.

Ще на аукціоні можна купити цілий населений пункт. Забажали мати своє власне село в Альпах? Будь ласка – за якихось двісті сорок п’ять тисяч доларів його можна купити. За цю суму ви придбаєте чотирнадцять кам’яних та дерев’яних будівель, а також близько п’яти десятків господарських добудов. Правда, є одна умова: тому, хто стане новим власником села, доведеться реставрувати його, слідуючи місцевим традиціям, а це виллється в непогану суму.

З останніх дивовижних лотів, які можна було придбати на аукціоні, - туша мертвого кита. Щоправда, лот з аукціону зняли, оскільки продавати тварин тут заборонено.

Джерело: http://kp.ua/life/481604-na-auktsyone-ybei-yschut-zhelauischykh-vzorvat-neboskreb

Інші новини розділу