Спосіб боротьби з тролями придумав Альберт Ейнштейн ще в 1911 році Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2014 23:22 · Розділ: Суспільство

Проблема тролів, що останнім часом активізувалися на просторах Інтернету, сьогодні стоїть дуже гостро – користуючись анонімністю, яку розкриває Мережа, багато хто вирішує виплеснути свою злобу на сторінках віртуальної реальності, не розуміючи і часом не замислюючись над тим, якими можуть бути наслідки їхніх необережних і часом дуже вже жорстоких дій.

Так, деяких людей Інтернет-тролі доводять до депресій, стресів та навіть самогубств. Недавно, приміром, директор сербської школи наклав на себе руки після того, як учні школи сфотографували його під час того, як він займався оральним сексом з вчителькою математики. Учні виклали фото в Інтернет, і приголомшений директор, батько двох дітей та одружений чоловік, не витримавши осуду та насмішок громадськості, наклав на себе руки. Що б там не було і як би ми не розцінювали вчинок чоловіка, абсолютно ніякі фото не варті людського життя…

Тим не менше, проблему боротьби з тролями намагався вирішити знаменитий учений Альберт Ейнштейн ще в 1911 році. І він таки знайшов рішення цієї проблеми, яка стала вельми актуальною у наш час.

Своїми умовиводами учений поділився в листуванні зі своєю подругою, знаменитою ученою Марією Кюрі.

Ейнштейн радив не звертати уваги на рептилій
Ейнштейн радив не звертати уваги на рептилій

Про те, що така цікавинка довший час переховувалася від громадськості, цими днями повідомив на сторінках соціальної мережі Twitter один з користувачів, який вивчив новий онлайн-архів кореспонденції Ейнштейна.

Рекомендація, що радить, як протистояти глузуванням навколишніх, була виявлена у восьмому томі документації Ейнштейна, який належить до періоду його життя з 1911 по 1918 рік.

У листі до Кюрі відомий вчений написав, що його неабияк обурюють відгуки громадськості про вчену. Альберт висловив сподівання, що жінка зневажає всіх недоброзичливців. «У подібній ситуації варто просто перестати читати цю фігню. Краще залишити її тим рептиліям, для яких вона створювалася», - додав він. Геніально і просто, нічого не скажеш.

Нагадаємо, що новий архів кореспонденції Ейнштена під назвою Digital Einstein був опублікований на початку грудня цього року на сайті Прінстонського університету США. До унікальної цифрової колекції увійшло більше п'яти тисяч щоденників, листів та листівок, написаних свого часу геніальним ученим Альбертом Ейнштейном.

Джерело: http://www.furfur.me/furfur/all/culture/178829-eynshteyn-ob-yasnil-kak-borotsya-s-trollingom-esche-v

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.