Гонконг запропонував туристам цікавий спосіб боротьби з самотністю Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2014 17:59 · Розділ: Життя

Досить цікавий спосіб боротьби з самотністю придумали у Гонконгу – тут відкрили спеціальне кафе, що допоможе людям подолати самотність.

Недавно тут почав функціонувати розважальний заклад, який пропонує самотнім відвідувачам пообідати з героями книг фінської письменниці Туве Янссон – мумі-тролями. Кафе так і називається - Moomin Cafe.

Якщо в заклад раптом завітає самотній відвідувач, персонал закладу одразу посадить біля нього велику плюшеву фігурку – одного з героїв книг про мумі-тролів.

Ця незвичайна традиція прийшла у Китай з Японії – в цій країні молодь вже давно відмовляється від взаємин, тож і самотніх людей стає все більше.

Власне, у Японії мережа кафе Moomin Cafe працює вже понад десяток років.

Здобувши успіх серед японців, керівництво ресторанів вирішило відкрити схожі заклади і в сусідньому Китаї. Щоправда, гонконгські кафе пропонуватимуть відвідувачам набагато ширший вибір компаньйонів – до мумі-троллів тут додадуться хатіфнатти, Крихітка Мю та Сніфф – дуже популярні серед місцевого населення персонажі.

Дата відкриття кафе була вибрано не випадково: кафе відкрилося якраз в рік сторіччя з дня народження автора книг про мумі-тролів, фінської письменниці Туве Янссон.

Власне, щоб якось віддати данину авторці книг, кафе пропонуватиме відвідувачам кілька страв фінської кухні.

Японський кафетерій (фото з сайту www.thepoke.co.uk)
Японський кафетерій (фото з сайту www.thepoke.co.uk)

Інтер’єр кафе витриманий у північному стилі, і тут можна поласувати супом з лосося або оленини, маринованим оселедцем та печеною картоплею в карамелі з цибулею. А ще тут подаватимуть традиційний фінський хліб під назвою piirakka. Страви також оформлятимуться у відповідності до сюжетів з книги.

Забрати з собою партнера по столу відвідувачі не зможуть, але їм пропонується прихопити напам’ять горнятко, яке використовувалося під час чаювання.

За словами Мікі Кері, автора концепції, одного разу він вирішив, що це буде цікаво, якщо люди зможуть посидіти з такими персонажами, як мумі-мама та мумі-тато.

У Великобританії до цього питання підійшли по-іншому – щоб самотні відвідувачі не нудьгували, тут відкрили котяче кафе. У ньому проживає одинадцять кішок, які готові погратися та поспілкуватися з самотніми любителями цих тварин. А ще котячі кафе досить популярні у Японії. Втім, ця країна завжди славилася нестандартним для нашого сприйняття підходом до дійсності.

Джерело: http://9tv.co.il/news/2014/12/09/191824.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.