У Чилі жінка замість ялинки прикрасила кущ марихуани Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2014 15:25 · Розділ: Кримінал

В американських комедіях та кримінальних фільмах частенько можна побачити дрібних наркоторговців, які не надто вирізняються, а точніше, не вирізняються взагалі надмірним розумом та кмітливістю. Збоку може видатися, ніби в їхній голові – одна звивина, та й та працює не на повну силу.

Виявляється, кінематографісти – не байкарі, і таких людей у реальному житті ой як багато. Недавно, для прикладу, чилійська поліція заарештувала жінку, яка могла б стати героїнею чергової комедії: замість новорічної ялинки вона вирішила прикрасити… кущ марихуани.

В місті Сан-Бернардо на Сході Чилі поліція приїхала в один дім і виявила там плантацію марихуани. Один кущ привернув особливу увагу копів – він використовувався господинею дому в якості новорічної ялинки. Вивчивши його уважніше, поліція виявила під кущем подарунки для дітей.

Ще в домі жінки було виявлено два саморобні пістолети, майже чотири тисячі доларів готівки, двадцять один кущ конопель та двадцять дев’ять пакетів з марихуаною.

«У будинку була ціла купа наркотиків. Ми збирали інформацію про цю жінку цілий місяць, запідозривши, що вона причетна до торгівлі наркотиками. Коли ми отримали достатньо доказів, було проведено рейд. Ми сподівалися знайти наркотики, але не очікували, що побачимо, як вона використовує один з кущів в якості новорічної ялинки», - розповів один з поліцейських.

Сусід чилійки розповів, що знає жінку дуже довго, але ніколи й запідозрити не міг, що вона має справу з наркотиками.

«Коли ми вчора розмовляли, вона сказала, що її дітям дуже сподобається Різдво в цьому році, і що у них - найкраща ялинка на світі. Правда, вона не запросила мене подивитися на ялинку... Тепер я розумію, чому», - зізнається чоловік.

Жінку заарештували, і тепер вона відбуває покарання за свій промисел – сімдесят днів тюремного ув’язнення.

Ім’я жінки, що торгувала марихуаною, зі зрозумілих причин не розголошується. Втім, судячи з доказів, зібраних поліцейськими, термін, який їй винесло правосуддя, дуже вже м’який… Але дітям, у яких була ялинка з марихуани, доведеться провести Різдво без своєї матері.

До речі, схожий випадок стався три роки тому у Британії – у 2011-у році сорокашестирічний Іан Річардс також вирішив прикрасити кущ марихуани новорічними іграшками. Більше того, він навіть обстриг конопляний кущ так, щоб той максимально скидався на новорічну красуню-ялинку, за що отримав покарання у вигляді півтора року позбавлення волі.


Інші новини розділу