На фотографіях з Марсу користувачі розгледіли зображення Барака Обами Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2014 11:55 · Розділ: Події у світі

Трохи раніше ми писали про те, що на Марсі дослідникам вдалося виявити голову гуманоїда. Точніше, не саму голову, а її скульптуру. Дехто говорив, що зроблена знахідка – не що інше, як скам’янілі останки інопланетної істоти. А недавно ентузіасти зуміли розгледіти на фотографіях зображення Барака Обами.

Так, кількома днями раніше віртуальні археологи зробили чергове «сенсаційне» відкриття: на одному зі знімків, зроблених на поверхні Марса, вони розгледіли людську голову.

Фотографію було зроблено досить давно – майже десять років тому, у 2005-му. Зробив їх самохідний робот «Спіріт» (Mars rover Spirit), що перебував у кратері Гусєва.

Скульптура схожа на Барака Обаму
Скульптура схожа на Барака Обаму

По тій причині, що «голова» не лежить на поверхні Червоної планети, а перебуває у вертикальному положенні, ентузіасти припускають, що під товщею піску може бути прихована ціла скульптура.

До обговорення підключилися блогери, які звернули увагу на те, що об’єкт чимось скидається на афроамериканця. У нього «темна шкіра», кучеряве волосся, широкі ніздрі та пухкі губи.

Коротше кажучи, багато хто розгледів у скульптурі схожість з нинішнім президентом Сполучених штатів Бараком Обамою.

А вже таке припущення не могло не залишитися непоміченим, і Інтернет швидко поповнився черговими жартами про те, що Обама – марсіянський шпигун.

До речі, розмови про те, що нашим світом правлять інопланетяни, тривають уже досить давно. І є чимало відомих людей, які підтримують цю теорію.

Згідно з нею, світом править таємна організація, яка підтримує контакти з інопланетними істотами. Конспірологам ці теорії дуже вже до вподоби, і вони охоче чіпляються за найменші «підтвердження» своїх припущень. І ці «підтвердження» вони знаходять всюди: приміром, кілька місяців тому вони виявили, що один з охоронців американського президента дуже вже скидається на лисого гуманоїда. Фото «інопланетянина» швидко облетіло мережу, викликавши гарячі обговорення та суперечки між прихильниками теорії та скептиками.

А дехто переконаний, що чимало доказів того, що Америкою правлять інопланетяни, можна знайти в документах Сноудена.

Підтримує цю теорію і англійський розвідник Джон Колеман, який навіть видав книгу «Комітет 300. Таємниці світового уряду». За твердженням Колемана, всім світом керує таємна організація, до складу якої входить три сотні найбагатших людей планети. Їхня мета – створити єдину для всього світу грошову систему та єдиний уряд.

Джерело: http://www.topnews.ru/news_id_73638.html

Інші новини розділу