Американка Сара Кам двічі народила по дорозі в пологовий будинок на одній і тій же вулиці Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2014 08:23 · Розділ: Життя

Доля іноді готує нам дивовижні сюрпризи – в цьому недавно переконалися Сара та Х'ю Кам, що мешкають в Омасі - найбільшому місті американського штату Небраска.

У подружжя вже троє дітей. І найдивовижніше те, що двоє молодших народилися не в пологовому будинку, а в салоні їхнього авто. При чому Сара примудрилася народити по дорозі до пологового будинку вже вдруге за останні два роки. І хоча різниця між народженням дітей трохи менше двох років, місце їх появи на світ одне і теж.

Щасливі батьки новонародженого маляти розповідають, що перший хлопчик з’явився на світ, як і годиться, в клініці декілька років тому. Після того народилася дівчинка – в лютому 2013 року по дорозі в пологовий будинок маля з’явилося на світ.

В той день подружжя, не очікуючи несподіванок, вирушило до лікарні, до якої їхати було якихось півгодини.

Але в автомобілі у Сари почалися перейми. Вони трохи не розрахували з часом, пояснив згодом Х’ю, зізнавшись, що про всяк випадок таки прихопив з собою пелюшки. І, як виявилося, програміст Х’ю володіє непоганим даром передбачення.

Зрозумівши, що жінка народжує прямо в авто, чоловік зупинився на узбіччі й побіг за допомогою в найближчий медичний центр. Але лікарям уже було нічого робити – прибувши на місце, вони виявили, що жінка успішно народила дівчинку – їй допомогли, як вона згодом розповіла, курси підготовки до пологів. Сталося це на виїзді з сорок другої вулиці на шосе N80.

Третє маля сімейства, також дівчинка, народилося на минулому тижні, і знову в машині. Історія повторилася до дрібниць. Відчувши наближення пологів, жінка зібралася в лікарню. Чоловік, як і минулого разу, прихопив з собою пелюшки.

По дорозі у Сари почалися перейми, і чоловік знову вирішив збігати по лікарів. Але Сара його не відпустила, сказавши, що їй просто необхідна його допомога. Хоч-не-хоч, а чоловікові довелося приймати пологи самостійно.

Як і минулого разу, він зупинився на узбіччі, на виїзді з сорок другої вулиці на вісімдесят шосе.

Пізніше батько сімейства зізнався, що вибору у нього не було, йому просто довелося простягнути руки і спіймати дитину.

Тепер Сара і Х’ю кажуть, що якщо запланують четверту дитину, то вирушать в лікарню за місяць до пологів. Однак спершу вони хочуть відвідати те щасливе місце і зробити напам’ять сімейний портрет.

Фахівці, коментуючи ситуацію, пояснюють, що жінкам варто враховувати той факт, що перейми в середньому тривають вісім-десять годин, але іноді вони можуть бути рекордно короткими.

Джерело: http://www.newsru.com/world/09dec2014/sarakam.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.