Американська модель виконала «Jingle Bells» за допомогою свого бюсту Автор: lesya · Опубліковано: 09.12.2014 18:01 · Розділ: Музика

Цікаве та несподіване виконання популярної різдвяної композиції представила цими днями популярна американська модель – вона виконала «Jingle Bells» за допомогою… своїх грудей.

У такий спосіб Сара Ікс Міллз вирішила потішити своїх шанувальників напередодні Різдва, забезпечивши їм святковий настрій.

Щоправда, співати свої звабливі груди дівчина змусити не могла, однак вони танцювали в такт знаменитій композиції.

Відео, як і слід було очікувати, швидко набрало популярності в Інтернеті. На ньому видно, як дівчина рухає татуйованими грудьми в такт музиці.

Сара зізнається, що таке вміння не далося їй просто – щоб виконати танець грудей, їй знадобилися тривалі і виснажливі тренування, а також силікон, адже без нього такого приголомшливого результату навряд чи вдалося б досягти.

В коментарях до відео Сара зізнається, що після третього відеозапису її груди-танцівниці добряче втомилися, однак все, що вона ними робить, це справжнє, на відміну від її розкішного силіконового бюсту.

На користувачів Інтернету вміння Сари справило неабияке враження. Вони заслужено оцінили старання Сари Ікс Міллз, побажавши їй щасливого Різдва.

До речі, різдвяна «Jingle Bells» - це не перша композиція, яку Сара Ікс Міллз виконала у такий спосіб: кілька місяців тому вона виклала в Інтернет аналогічне виконання класичного твору «Маленька нічна серенада» Моцарта.

Тоді більшість користувачів не повірили, що все це дівчина може робити сама. Вони припустили, що такий танець – це всього-на-всього трюк: мовляв, або вона піддала свій бюст дії електричних імпульсів, або ж хтось смикав її за ниточки бікіні…

Втім, всі звинувачення у шахрайстві Сара відкинула, пояснивши, що все це стає можливим завдяки силіконовим імплантатам – вона рухає грудними м’язами, а ті, у свою чергу, штовхають своїх силіконових товаришів, в результаті чого й досягається подібний ефект.

До речі, такий напрям у танцях та музиці навіть отримав назву «boob twerking», і його засновником стала Ікс Міллз. Раніше дівчата витворяли щось подібне, але рухаючи сідничними м’язами. Їхнє мистецтво називається «тверкінг».

Відео, на якому Сара танцювала грудьми під Моцарта, за короткий час назбирало більше одинадцяти мільйонів переглядів та цілу купу лайків, розгорнувши гарячі обговорення, особливо в чоловічій аудиторії.


Інші новини розділу