В Лондоні готуються до найбільшого карнавалу в Європі Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.08.2009 13:47 · Розділ: Культура

Більше мільйона людей заповнюють вулиці Ноттінгем Хілла, району розташованого в західній частині Лондона, під час найбільшого карнавалу в Європі, який відзначається протягом двох днів: в останній понеділок серпня (державний вихідний в Англії), та день перед ним. Карнавал Ноттінгем Хілла за розмахом поступається лише карнавалу в Ріо-де-Жанейро, і є одним з найбільших вуличних фестивалів.

Це свято - сповнений життя калейдоскоп кольору, звуку та запахів, тріумф етнічного розмаїття та свободи, виражених в музиці, русі й маскараді. Звичайна аудиторія карнавалу - люди різного віку та національності. У святі бере участь не тільки безліч лондонців (включаючи мешканців Ноттінгем Хілла, які насолоджуються звуками і барвами параду зі своїх балконів), але й гості з усього світу.

Фото взято з сайту newsland.ru
Фото взято з сайту newsland.ru

Під час карнавалу більше сотні прикрашених платформ проходять парадом по вулицях, за ними йдуть групи танцюристів в пишних, виблискуючих костюмах, а глядачі підтримують їх свистом та оплесками. Колона проходить по карнавальному маршруту всього один раз, але це може зайняти цілих сім годин.

Фото взято з сайту newsland.ru
Фото взято з сайту newsland.ru

В дні карнавалу тут популярна, відома своєю різноманітністю, карибська кухня, на формування якої у свій час вплинули Франція, Іспанія, Великобританія та Африка. Асортимент пропонованих наїдків включає роті (індо-карибську страву з м'яса та овочів), м'ясо (свинина і курка), рясно полите смачним гострим маринадом, рис з горошком, карі, ямайські коржі і багато іншого. Але найбільшим попитом користуються курчата - в минулому році за вихідні їх було розпродано більше п'яти тонн.

Фото взяте з сайту photograph-london.com
Фото взяте з сайту photograph-london.com

Джерело v2.turist.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?