Король, що править підданими через Skype, позбувся одразу чотирьох корон Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2014 16:08 · Розділ: Кримінал

При слові король в уяві більшості з нас виникає образ такого собі чолов’яги у перуці з білими кучерями, з припудреним обличчям та одягненого в химерні шати – словом, в уяві формується образ середньовічного французького короля.

Але сучасні королі, хоч і часом носять дивне вбрання, явно відрізняються від своїх попередників. І як всі інші прості смертні, вони охоче користуються благами сучасної цивілізації. А ще, як і всі ми, можуть стати жертвою грабіжників та злодіїв.

Недавно, для прикладу, жертвами злодіїв став неабихто, а сам африканський король, який оселився в Німеччині і править своїми підданими через Skype та за допомогою мобільного зв’язку.

У короля злодії вкрали чотири корони! А ще вони поцупили чимало королівських регалій.

Як пише кореспондент The Times Девід Чартер, король племені еве на ім’я Тогбе Нгорифія Сефас Косі Бансах, якому на даний час виповнилося шістдесят шість років, оселився у Німеччині після того, як закохався в цю країну під час поїздки за програмою студентського обміну.

І ось цими днями літній король, повернувшись додому, побачив, що його пограбували. За його словами, злодії вкрали велику частину королівських регалій, серед яких були золоті корони та ланцюги його дідів.

Журналіст видання розповів, що король Бансах приїхав до Німеччини ще в 1970 році – тоді він був стажером-механіком. Хлопцеві так сподобалося в Німеччині, що він не захотів звідси їхати, а зараз являється володарем автомобільної майстерні.

Африканський король Тогбе закохався в Нмеччину. Тут він одружився і має власну автомайстерню. А правління підданими здійснює за допомогою телефнів та Скайпу (фото з сайту http://russian.rt.com/article/61968)
Африканський король Тогбе закохався в Нмеччину. Тут він одружився і має власну автомайстерню. А правління підданими здійснює за допомогою телефнів та Скайпу (фото з сайту http://russian.rt.com/article/61968)

Королівський титул Тогбе отримав у 1992 році, після того, як помер його дід. Справа в тому, що старший брат та батько Тогбе Нгорифії Сефаса Косі Бансаха були лівшами, що робило їх «непридатними» до правління племенем. Тому титул дістався Тогбе.

Однак повертатися в рідні землі Тогбе не захотів, вирішивши правити своїм народом дистанційно. Щоночі протягом кількох годин він проводить переговори по Skype чи по телефону, визначаючи племінну політику та вирішуючи суперечки.

До речі, чисельність племені короля Тогбе складає двісті тисяч чоловік. Управління «скайповий» король здійснює досить успішно, а у Німеччині він працює за професією. Його дружиною стала громадянка Німеччини.

Джерело: http://www.inopressa.ru/article/28Nov2014/times/bansa.html

Інші новини розділу