Власників Infiniti назвали найбіднішими серед багатіїв Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2014 21:55 · Розділ: Авто-мото

Досить цікаве і, може, трохи неприємне для власників Infiniti дослідження провели китайські вчені – виявляється, ті, у кого є авто цієї марки, є найбіднішими серед багатіїв.

Так, серед китайський багатіїв власники автомобілів марки Infiniti мають найменший річний сімейний бюджет у порівнянні з власниками інших автомобільних марок.

Такого висновку дійшли шанхайські вчені з інституту Hurun, підготувавши цілу доповідь на цю тему, яка вмістилася на тридцяти семи сторінках. Основні тезиси доповіді можна знайти на сайті організації.

В рамках дослідження вчені намагалися визначити основні тенденції в середовищі власників авто, що зараховуються до так званого преміального сегмента. До цієї категорії дослідники зарахували такі марки авто, як Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volvo, Lexus, Land Rover, Cadillac та Infiniti. В рамках дослідження було опитано сто осіб – всі вони були мешканцями десяти найбільших міст Китаю.

В опитуванні брали участь не всі підряд учасники. Це були багаті люди, що здобули гарну освіту, у віці приблизно тридцяти трьох років. Сімдесят шість відсотків опитаних – чоловіки.

Близько десяти відсотків усіх учасників експерименту щонайменше три роки провели за кордоном. Середній річний сімейний дохід учасників дослідження склав суму в один (трохи більше) мільйон юанів. В перерахунку на американські долари це сума в сто сімдесят п’ять тисяч доларів.

В результаті проведеного опитування виявилося, що власники автомобілів Mercedes-Benz є найбагатшими серед володарів авто преміум-класу. При цьому серед власників BMW найбільше жінок, а серед тих, хто обрав Cadillac, найбільше чоловіків. Китайці з найвищим рівнем освіти чомусь обрали Volvo, а «неуки» віддають перевагу автомобільній марці Land Rover. А ось власники автомобілів Lexus виявилися якимись «сірими мишками».

Ще дослідники вирішили скласти портрет типових власників преміальних марок у Китаї. І ось що у них вийшло:

Автомобілям від Mercedes-Benz найчастіше віддають перевагу великі підприємці, в той час як BMW – це для власників середнього і дрібного бізнесу. Покупців Land Rover вчені назвали "нуворишами"- багатіями-вискочками, що походять з нижчого соціального прошарку, але зуміли швидко розбагатіти. А ось ті, хто віддає перевагу Volvo – це "ідеальні сім'янинини". На Audi в Китаї найчастіше їздять чиновники та "білі комірці".

А ось про власників Infiniti написали наступне: це «молоді, активні люди, наприклад, кінозірки». Визначити типовий портрет власника "Лексуса" дослідникам не вдалося – у Китаї ці машини купують представники абсолютно різних соціальних груп - від офісних працівників до топ-менеджерів державних компаній.

Джерело: http://auto.tut.by/news/offtop/426104.html

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.