I am Bread: відчуй себе... шматком хліба Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2014 13:59 · Розділ: Розваги

Чиї тільки ролі не приміряєш на себе у повсякденному житті! Сотні масок, тисячі образів, штучні усмішки, чужі думки… А тепер ще нам запропонували… відчути себе шматком хліба.

Так, недавно компанія Bossa Studios випустила нову гру, яка вже в найближчі дні буде доступна в Steam. Купити цей симулятор можна буде за якихось десять доларів.

Гра отримала назву «Я – хліб», і вона з дня на день порадує своїх перших фанатів.

Гравець в I am Bread ("Я - хліб") зіткнеться з цілою купою практично непосильних завдань. Примірявши на собі шкуру відрізаного шматка хліба, він змушений буде мужньо пробратися через кухню, ванну кімнату, туалет та інші небезпечні закутки квартирного простору.

Розробники гри кажуть, що їхня гра – це не що інше, як емоційна епічна пригода. Всього гра запропоную гравцям близько сотні об'єктів, з якими гравці зможуть взаємодіяти та вступати в контакт.

Щоправда, така, здавалося б, примітивна і невибаглива гра насправді не така вже й проста. І «їсть» вона досить багато: щоб відчути себе шматком хліба, вам знадобиться операційна система Windows 7, процесор 2.4 GHz, відеокарта не слабша за Nvidia Geforce GTS 450, два гігабайти оперативної пам'яті та 500 MB на жорсткому диску. Згідно з планами розробників, в Steam гра має бути доступною вже завтра, третього грудня.

Розробкою гри займалася британська компанія Bossa Studios. Російські геймери її знають добре, адже саме спеціалісти цієї компанії свого часу запропонували їм "симулятор хірурга", локалізованого в Росії в минулому році, який вже згодом вийшов на iOS і Android.

У даному контексті відзначимо, що симулятори останнім часом стають все популярнішими серед гравців. Однак першість на даний час належить грі Goat Simulator, так званому «Симуляторові козла», який бігає вулицями та буцає все, що трапляється на його шляху. Як відзначили самі розробники, ця гра - цілком і повністю ідіотська, та якщо зважити на популярність, якою вона користується, виходить, серед геймерів є чимало ідіотів – тих, кому вона до вподоби. Але це, ясна річ, не так, адже всім нам десь-колись та й хочиться чиниьи нерозсудливо - кажучи зрозумілими словами, по-ідіотськи. А щоб "не тупити" у повсякденному житті, можна зробити це з грою "Симулятор козла"

Новина по вихід нової гри викликала бурхливі обговорення в Інтернеті. Користувачі соціальної мережі Facebook на офіційній сторінці компанії розробника залишили чимало коментарів, в основному стосовно того, які перспективи виходу симулятора на мобільних платформах чи буде можливість мультиплеєра.

Джерело: http://www.rg.ru/2014/12/02/hleb-site-anons.html

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.