Трохи про картоплю Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.12.2014 12:54 · Розділ: Цікаві факти

Кожен газда рано чи пізно береться за чистку картоплі. Тоді ґаздиня на нього нарікає: мовляв, там не дочистив, а там - не зняв від зелені чи вічко не вирізав. Але це все умовності, про які знають тільки специ.


По-перше, думка, що картоплю треба «шкурити» досить тонко – хибна. Не тому, що це не економно, а бодай тому, що небезпечно для здоров'я взагалі. Там залишається та зелена капость, котру треба зрізати. Одним словом, чистити картопля – заняття не з простих. Лише на перший погляд все елементарно, а насправді потребує ледь не наукового підходу. Проте, почищена по правилах картопля, без «зелені», без вічок, стане справжнім делікатесом. Недаремно її називають другим хлібом.

А свого часу її називали «чортовим яблуком». Її умудрився запровадити ще Петро I. Тоді «баришні» лише нюхали чички і вважали це особливим шиком. Але народ таки розсмакував нововведення і сподобав його. Тепер він став другим хлібом, - як його справедливо називають. Цей «хліб» містить стільки корисних мікроелементів і вітамінів, що інші продукти просто проти нього ховаються, в тім числі цитрусові і тому подібні.

При питанні, яка картопля корисніша, багато хто, навіть не задумуючись, скаже, що картопля в «мундирах». Від такої смакоти не відмовиться жоден пан і генерал. Існує навіть загадка, котра запитує: з кого мундир знімають, голову відривають, а потім зі смаком поїдають? Це все – про картоплю в «мундирах» і кільку, неодмінну супутницю цього блюда.

Незважаючи на його простоту, в картоплі міститься весь арсенал самих необхідних людському організму елементів. Мало хто знає, що в картоплі вітаміну С не менше, аніж в тому самому лимоні. Хоча у нас і прийнято спершу почистити клубні і навіть відварити їх, поклавши в холодну воду, фахівці вважають цей шлях хибним. Найкраще, кажуть, класти картоплю в кип`яток, тоді вона збереже всі свої властивості і залишиться смачною.

Сучасні дієти несправедливо викидають цей продукт зі свого меню. Не така страшна картопля, як її малюють, - можна сказати в такому випадку. Вона корисна і варена, і смажена, і запечена, а, особливо, в «мундирах» (в любих її формах). Правильно приготувавши картоплю, можна не сумніватися, що необхідний запас вітаміну С, щонайменше, організм отримає, а про калій та інші мікроелементи навіть і не варто згадувати.


Інші новини розділу