А мозок працює за своїми правилами Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.12.2014 12:52 · Розділ: Цікаві факти

У звичайному житті ми користуємося різноманітними мотиваціями, навіть і не підозрюючи про їхню природу. Проте, психологи вивчили і їх, тому тепер кожна людина може знати, чому саме вона поступає тим чи іншим чином.


Як встановили спеціалісти цього профілю, людина завжди хоче йти направо, а не на ліво, як у всіх анекдотів. Це стосується і лісу, і черги в супермаркеті. Тому фахівці рекомендують ставати в ліву чергу, а не праву. І незалежно від того якими хитрими приманками приманювати споживача, незалежно від освітлення чи використання Светильники Delta Light, людина обирає праву сторону.

Все добре, стверджують експерти, запам'ятовується набагато ліпше, аніж зле. До цього відносяться і оцінки, які людина отримала на іспитах або під час навчання. Якщо людина щось здала на «відмінно», то гарантовано, що вона пам'ятатиме цей факт на 89 відсотків, а ось свою «трійку», - запевняють вони, - всього на 29%..

Вихваляння кількістю сексуальних партнерів – також блеф, який не має під собою реальних підстав. Психологи стверджують, що чоловіки приписують собі щонайменше чотирьох коханок, яких у них ніколи не було (загальна сума – сім), а жінки навпаки – списують. Але насправді, що в того чи тієї – однакова кількість «ходок» на сторону, здебільшого, жодної. Справа в тому, що чоловікам властиво приписувати собі «медалі», а жінкам – зменшувати (інакше будуть вважатися гулящими).

Але від психологів дістається не лише звичайним людям. Виявляється, що і суддям теж. Вони, як встановили незалежні експерти, особливо, футбольні, мають упередження до людей в чорних формах. А штрафують вони їх, чи треба чи ні. Це статистика від національних ліг хокеїстів і футболістів.

Можна вважати фактом той варіант, що жінки в супермаркетах звертають увагу на безлад, який твориться на поличках, аніж на «справжній» товар. Насправді, вони там намагаються знайти дещо цікаве, сподіваючись, що такого подібного нема на інших полицях чи вішаках.Чимось подібним користуються і продавці в супермаркетах. Коли вони пропонують знижку, то продаж товару зростає удвічі.

Як не дивно, але люди не люблять сперечатися з чемними людьми. Якщо продавець веде себе агресивно, то і покупець буде вести відповідно – агресивно і ненависно.

Кажуть, що з часом лише втрачаєш друзів, а не набуваєш їх. Псииологи взагалі запевняють, що їх більше, ніж п'ятеро не може бути. Все решта, сміття, яке варто відсіяти.

Фахівці навіть визначили, що в нашому мозку є точка, котра відвідає за їду, секс і… безпеку. Судячи з того, що деякі особи не контролюють себе в сексі, то можна вважати, що ця частина мозку у більшості випадків просто не «функциклірує».


Інші новини розділу