Китайський мільйонер подарував усім колишнім землякам житло класу люкс Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2014 23:32 · Розділ: Життя

Неабияку щедрість виявив недавно один китайський мільйонер – в селі, в якому він виріс, він вирішив зруйнувати всі старенькі будинки, збудувавши натомість доми з кількох поверхів, розкішні квартири та вілли, які безкоштовно роздав своїм колишнім землякам.

Інформація про цей дивний вчинок мільярдера цими днями з’явилася у виданні The Telegraph. Повідомляється, що у такий спосіб мільйонер Сюн Шуйхуа (Xiong Shuihua) вирішив принести подяку всім мешканцям населеного пункту, які в минулому виявили до нього неабияку доброту.

Сам бізнесмен родом з невеликого населеного пункту з півдня Китаю – з Ксіна. В загальному підсумку Шуйхуа переселив у нові квартири в малоповерхових будинках класу люкс сімдесят дві сім'ї. А для вісімнадцяти сімей, яким бізнесмен хотів висловити особливу подяку, мільйонер збудував розкішні вілли. А ще в селі з’явилися нові зелені насадження, статуї, дитячий майданчик та навіть арт-центр.

Свою щедрість Сюн пояснив, що за своє життя заробив більше грошей, ніж він може витратити, і забувати про своє коріння він наміру не має.

«Я завжди сплачую борги і хотів повернути їх тим людям, які допомагали мені та моїй родині, коли я був молодшим», - розповів китаєць. Скільки грошей він витратив на проект, не повідомляється.

Ще бізнесмен пообіцяв, що регулярно навідуватиметься на батьківщину, щоб на власні очі переконуватися, що ні літні люди, ні люди з найнижчим доходом не відчувають нужди ні в чому.

Місцевим мешканцям, ясна річ, прийшовся до душі вчинок китайця. Вони зізналися, що пам’ятають його батьків, що то була гарна і добра сім’я. І, очевидно, їхній син успадкував цю доброту.

Що ж стосується самого бізнесмена, то п’ятдесятичотирьохрічному Сюн Шуйхуа сколотив маєток, реалізуючи проекти у сфері сталеливарної промисловості - досить прибутковій сфері бізнесу.

До речі, на противагу поширеній думці, ніби гроші псують людей, є чимало прикладів того, як люди, розбагатівши, не втрачали ні доброти, ні людяності. Наприклад, лише за останній час в Інтеренті було кілька повідомлень про те, як бездомні чи літні люди, вигравши у лотерею солідну суму грошей, віддавали майже увесь виграш на благодійність, залишаючи собі копійки.

А недавно ми писали про ще одного киатайця, який сьогодні теж є успішним бізнесменом. Розбагатівши, чоловік поврернувся, щоб подякувати одній старенькій жінці за те, що колись, коли він жебракував на вулиці, жінка нагодувала його, дала йому трохи грошей і знайшла роботу.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/11/28/built/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.