На фотографіях, зроблених марсоходом, вчені виявили голову гуманоїда Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2014 21:55 · Розділ: Суспільство

Недавно вченим вдалося виявити промовисті факти існування інопланетної культури. Вивчаючи знімки, зроблені на Марсі, вчені помітили цікавий об'єкт, який, імовірно, доведе всім скептикам, що інопланетяни все-таки існували та існують зараз.

Відкриття було зроблено під час того, як вчені вивчали знімки, зроблені марсоходом. На одному з них було знято об’єкт, що нагадував величезну голову. Про це кілька днів тому, двадцять шостого листопада, повідомив портал UFO Sightings Daily.

За словами вчених, цей об’єкт скидається на кам'яну голову якоїсь статуї. Дехто з науковців переконаний, що виявлена знахідка – не що інше, як свідчення того, що в інопланетних цивілізаціях є своя культура.

Це може бути різьба або скульптура з каменю чи якогось іншого матеріалу.

Інші дослідники вважають, що виявлений об'єкт є останками гуманоїда, якого інопланетяни поховали на Марсі. Ймовірно, саме тут свого часу мешкала цивілізація інопланетян, яку знищила інша, сильніша інопланетна раса.

Скептики, як завжди, знайшли своє пояснення зображенню на фото – дивна статуя, говорять вони, - це звичайнісінький камінь, який дуже багато на Червоній планеті. Тож тепер вченим-уфологам ще доведеться відповісти на це запитання і відстояти свою думку.

До речі, трохи раніше повідомлялося, що вченим вдалося зафіксувати ще один сигнал із Космосу - астрологи відкрили якийсь незвичайний і трохи незрозумілий об'єкт, що світився в космосі.

Однозначної відповіді, що це було, вченим знайти так і не вдалося.

Незрозумілий об’єкт, що випромінював світло, вчені називали SDSS1133. Він розташовується в галактиці, віддаленій на відстань дев’яноста мільйонів світлових років від Землі. Зараз вивченням цього таємничого об’єкту займається міжнародна група вчених, а результати відкриття і дослідження опубліковані в Monthly Notices of the Royal Astronomical Society.

Спостерігаючи за зоряним небом за допомогою телескопу WM Keck Observatory на Гаваях, телескопу Pan-STARRS1 та супутника НАСА Swift, астрофізики помітили якесь незвичайне джерело світла, що йшло з далекої карликової Маркарян 177, яка знаходиться в чаші сузір'я Великої Ведмедиці.

Дослідники кажуть, що виявлений ними об’єкт може бути надмасивною чорною дірою. Та разом з тим цей об’єкт розташований від центру своєї галактики на відстані двох тисяч шестисот світлових років, говориться в статті.

Джерело: http://www.dialog.ua/news/29748_1417140388

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.