Британський художник місяць поживе в тілі іншого чоловіка Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2014 19:41 · Розділ: Психологія

Один британський художник зважився на вельми оригінальний експеримент: він на місяць вирішив стати зовсім іншою людиною. І не просто змінити свої звички, місце проживання чи розпорядок дня, зовсім ні: британець вирішив переселитися в тіло іншої людини.

Протягом цілого місяця британець на ім’я Марк Фарід має намір прожити життям іншої людини. На даний час він оголосив збір коштів в Інтернеті – Марку потрібна сума в двісті тридцять п’ять тисяч доларів, щоб реалізувати свій проект.


Марк розповів, що протягом цілої доби – а це двадцять чотири години кожного дня – протягом двадцяти восьми днів носитиме гарнітуру віртуальної реальності, в результаті чого весь цей час він житиме, сприймаючи світ очима та вухами іншої людини.

Поки що достеменно невідомо, на кого перетвориться експериментатор Марк. Кандидатуру ще одного експериментатора не вибрано, але відомо, що ним стане хтось такий, з ким Марк до цього часу в житті не зустрічався.

Це має бути чоловік-гетеросексуал, у якого є кохана дівчина чи навіть дружина. Чоловік змушений буде носити спеціальні окуляри, які передаватимуть звук і відео Марку.

Щоправда, сам Марк протягом цілого місяця не виходитиме за межі своєї квартири. Поки триватиме експеримент, він пересуватиметься тільки до ванної і назад. На цей простір, як і на самого Марка, увесь цей час зможе дивитися Ітернет-аудиторія.

Протягом всього цього періоду контактуватиме Марк зі своїм психологом, який протягом години кожного дня проводитиме спостереження за станом піддослідного, щоб контролювати його,

Марк зізнається, що він прекрасно розуміє, що цей проект позначиться на його психіці назавжди, змінивши його подальше життя. В рамках свого експерименту художник хоче раз і назавжди вирішити, чи справді поведінка людини залежить від генів, чи все-таки навколишнє середовище та спосіб життя чинять на неї більший вплив.

Задум Марка насторожує психологів. Доктор Лара Фрумкін говорить, що місяць експерименту може назавжди змінити особистість хлопця. А його друзі хвилюються з приводу того, що у Марка від постійного носіння окулярів може суттєво погіршитися зір.

Ще Марк додає, що обов'язково закінчить експеримент, якщо раптом він почне становити загрозу його життю. Зголоситися стати "тілом Марка" може кожен бажаючий, а заявки він прийматиме до липня наступного року через мережу Інтернет.

Джерело: http://fedpost.ru/lydi/46650-xudozhnik-na-mesyac-pereselitsya-v-telo-drugogo-cheloveka.html

Інші новини розділу