5 найбільш екологічних новомодних хобі Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2014 15:25 · Розділ: Життя

Психологи радять кожній людині завести якесь хобі. Улюблене заняття і справді допомагає розслабитися після роботи, відійти від повсякденних проблем та релаксуватися. Та біда в тому, що більшість новомодних розваг вимагає наявності певних навиків, спеціальної підготовки та іноді навіть дорогого обладнання. Хоча, чесно кажучи, є досить недорогі та екологічні хобі, які не лише дозволяють коротати час, але й допомагають скоротити споживання.

1. На першому місці – хобі, пропоноване японським дизайнером Масохіро Мінамі. Використовуючи звичайнісінький гофрований картон, він створив цілу серію оригінальних товарів для дітлахів. Це і трактори та авто в натуральну величину, і цілі будинки, і навіть гойдалки - всі ці речі він виготовив зі старих коробок.

2. На другому місці заслужено опинилося таке заняття, як фелтінг: використовуючи шерсть, мило та воду, ви зможете виготовляти дуже оригінальні і теплі… валянки. Щоб створити таке взуття, вам доведеться розкласти натуральну овечі вовну на спеціальний макет, змочити її мильною водою, а тоді почати скручувати, терти та бити. Вовняні волосинки, скручуючись між собою, утворюють цілісне полотно – повсть.

3. Не менш цікавим заняттям серед сучасних хобі є карвінг. Це мистецтво, яке прийшло до нас зі Сходу, а точніше, з Таїланду. Але щоб зайнятися цим мистецтвом, недостатньо купить овощечистки, овочерізки чи набір інших потрібних інструментів. Ви повинні стати спостерігачем. Так, щоб створити шедевр з яблука чи картоплини, ви повинні довго на нього споглядати.

Карвінг - одне з найпопулярніших хобі сьогодні
Карвінг - одне з найпопулярніших хобі сьогодні

4. Ще одне прекрасне мистецтво – ошибана. Це – створення картин з гербарію. Колись цим мистецтвом займалися японські самураї, і щоб стати справжнім воїном, кожен самурай повинен був навчитися створювати картини із засушених пресованих рослин. Шість століть тому в Японії вважалося, що мистецтво вимагає від воїна такої ж концентрації, як і вміння володіти мечем.

5. А можна зробити хобі ще й прибутковою справою – якщо, наприклад, ви навчитеся варити вдома мило. Мило ручної роботи й справді має більше корисних інгредієнтів, а ще воно – прекрасне поле для творчості.

Варять його з лугу, рослинних та тваринних жирів. Та якщо ви новачок, можете розпочати з переварювання звичайного мила. А можна купити готову мильну масу, експериментуючи з добавками, виготовляючи мило у вигляді квітів, з малюнками, у формі вина чи пива.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.