У Польщі Вінні-Пуха визнали гермафродитом і заборонили показувати дітям Автор: lesya · Опубліковано: 21.11.2014 23:49 · Розділ: Події у світі

Недавно члени муніципальної ради одного польського міста вирішили, що знаменитого казкового персонажа – Вінні-Пуха - слід заборонити. Не досить того, що він ходить голяка, політики вирішили, що ведмідь ще й являється гермафродитом, тому показувати його дітям – не те що неетично, але й певною мірою небезпечно.

Так, члени муніципальної ради невеликого містечка, розташованого в центральній Польщі, заявили, що Вінні-Пух має «сумнівну сексуальність і неналежно одягнений», тому його варто заборонити.

Чиновники міста Тушин навіть дозволили собі виступити із засудженням на адресу Алана Мілна, автора серії пригод знаменитого ведмедя, у якого в голові була тирса.

Критикувати улюбленця багатьох дітей Вінні-Пуха та його творця місцеві чиновники почали після того, як розгорілися дискусії навколо вибору талісмана для нового дитячого майданчика. В ході цих дискусій хтось запропонував в якості талісмана вибрати Вінні-Пуха, і після цього все почалося.

Так, окремим членам ради ця ідея видалася безглуздою. Вони навіть заявили, що Вінні-Пух – це дуже небезпечний для дітлахів персонаж, який може чинити згубний вплив на незміцнілу дитячу психіку.

«Проблема цього ведмедя в тому, що він без трусів і без штанів. Присутність цієї напівголої тварини абсолютно недоречна на дитячому майданчику», - заявив сорокашестирічний Рішард Січі, член міської ради.

Далі він вирішив запропонувати використовувати в якості талісману польського казкового ведмедя, «одягненого з голови до ніг, на відміну від Пуха, що носить вбрання тільки до пояса».

Всі розмови, що велися на нараді, записав один з членів місцевого уряду. Потім він передав ці матеріали журналістам.

На записі чути, як хтось із чиновників обурюється тим, що у Вінні немає трусів, що може означати тільки те, що він не має статі і є гермафродитом.

А Ханна Ячмінська взагалі вирішила скритикувати Алана Александра Мілна.

«Це дуже тривожно, але ви можете собі уявити! Автору було більше шістдесяти років, і він відрізав його [Пуха] яєчка лезом бритви, тому що у нього були проблеми з його власною самоідентифікацією», - обурено заявила вона.

Повідомляється, що в рамках тієї наради чиновники так і не вирішили, кого ж взяти за новий талісман дитячого майданчика. Але повідомляється, що офіційне рішення місцева влада прийме вже найближчим часом. Однак Вінні-Пуха в якості кандидата вже не розглядатимуть.

Джерело: http://limon.postimees.ee/3000473/v-polshe-zapretili-vinni-puha-i-obozvali-ego-germafroditom

Інші новини розділу