У Ріанни з'явився двійник Автор: lesya · Опубліковано: 21.11.2014 21:52 · Розділ: Музика

Чимало людей заздрить знаменитостям – мовляв, все у них є, і слава, і гроші, але не кожен замислюється над тим, що повсякденне зіркове життя таїть в собі чимало неприємних сюрпризів. Плітки та обговорення, неможливість побути на самоті з собою, залежність від громадської думки – все це часто призводить до нервових зривів і виникнення залежностей. Насправді ті, то зіткнувся з буднями зіркового життя, знає, який це нелегкий хліб – слава.

Куди краще народитися… схожим на знаменитість. Наприклад, стати її клоном. Це і заробити гарненько на своїй зовнішності дозволить, і від зайвої уваги втекти допоможе…

Недавно такий двійник-клон з’явився у Ріанни, відомої американської зірки.

Мешкає дівчина, як дві краплі води схожа на співачку, в Бостоні, і їй недавно виповнилося всього двадцять два роки.

Звати двійника Ріанни Андель Лара, і дівчина зізнається, що ніколи ще не було такого, щоб фанати зірки не прийняли її за Ріанну. Це, каже молода студентка, добряче грає їй на руку.

Наприклад, завдяки своїй схожості дівчина заробляє немалі гроші, яких преспокійно вистачає на життя.

Студентці частенько пропонують взяти участь у рекламних кампаніях, знятися в рекламі модного одягу чи косметики.


«Варто мені вийти на вулицю, і всі навколишні починають перешіптуватися. Вони дивляться на мене і просять, щоб ми разом сфотографувалися. І таке відбувається щодня! Звичайно, схожість з Ріанною дає мені чимало бонусів - я отримую гроші за рекламу туші для вій, косметики, взуття, аксесуарів для волосся тощо», - говорить двійниця популярної виконавиці Ріанни.

А ще дівчина розповіла, що її зовнішність дозволяє їй безкоштовно відвідувати нічні клуби, її радо зустрічають на різного роду розважальних заходах.

Що ж стосується Ріанни, то на даний час співачка ніяк не прокоментувала появу свого клона. Але, скоріше за все, така схожість зі студенткою їй не до душі: ну якій жінці сподобається думка, що вона втратила свою унікальність лише тому, що в неї з’явилася двійниця? Навряд чи ви знайдете хоча б одну таку.

Втім, двійники є й у інших знаменитостей. Наприклад, у знаменитої голлівудської актриси Анджеліни Джолі є професійний двійник Тіффані Клаус. Жінка й справді схожа на зірку, і вона навіть встигла знятися в одному фільмі з Джонні Деппом. Втім, крім зовнішності із Анджеліною Тіффані більше нічого не поєднує – та вже давно заміжня, і сьогодні є щасливою дружиною та матір’ю двох дітей.

Джерело: http://www.mignews.com/news/culture/world/201114_153132_83534.html

Інші новини розділу