Радянські мультфільми викликали шок у сина Павла Волі Автор: lesya · Опубліковано: 21.11.2014 14:08 · Розділ: Життя

Сьогодні Інтернет став справжнім раєм не лише для дорослих, але й для малечі, адже він відкрив необмежений доступ до найцінніших багатств дитинства.

У ті часи, коли з нетерпінням сидів перед телевізором в очікувані, коли ж дядьки і тітки, що керують ефіром, врешті-решт пошкодують малят і пустять мультфільм, здавалося б, назавжди відійшли у небуття. Тепер головне – впросити суворих дорослих зайвих півгодини посидіти перед монітором. А вибір, який відкриває мережа, надзвичайно широкий.

Це і мультики для дівчаток – про ляльок та фей, і для хлоп’ят – про машинки та роботів, і традиційні для сприйняття старшим поколінням «Білосніжка» та «Попелюшка», і, звісно ж, старі радянські мультики. Однак останні, виявляється, подобаються далеко не всім сучасним батькам. І тим більше, малюкам, які народилися в зовсім іншу епоху.

Нагадаємо смотреть новые фильмы онлайн, в тому числі мультфільми можна без обмежень за допомогою спеціалізованих сервісів.

Наприклад, російський артист і шоумен Павло Воля заявив, що радянські мультфільми викликали шок у його півторарічного сина.

Тридцятип’ятирічний Павло не дуже любить розповідати про своє сім’ю особисте життя та сім'ю. Але недавно він заговорив.

Їжачок в тумані (фото з сайту v-tumane.narod.ru)
Їжачок в тумані (фото з сайту v-tumane.narod.ru)

Популярний резидент «Камеді Клаб», який в минулому році став батьком, розповів журналістам, що в його житті нема щасливіших моментів, ніж ігри з сином Робертом.

Але Павло зізнається, що його синові не можна включати радянські мультфільми. Він зробив кілька спроб «присадити» Роберта на вітчизняну мультиплікацію, і вони виявилися невдалими.

Паша розповів, що пробував включати синові знаменитий «Ну, постривай!». Але на моменті, де вовк почав курити, а ведмеді-менти ганятися за ним на мотоциклах, коли на пляжі з'явилася свиня, одягнена в купальник, у дитини затремтіли губи, й Павло поспішив вимкнути телевізор.

Далі він увімкнув «Їжачка в тумані», в якому два персонажі, дим та більше нічого. Подивилися, як герої пили чай ялівцевими гілочками, як вони пошматували небо, розділивши його навпіл та порахувавши зірки, а потім як протягом сорока хвилин жалібно кричали: «Конячка!». Врешті-решт, коли конячка не вийшла, малюк залився сльозами.

Ще Павло розповів, що разом зі своєю дружиною, відомою гімнасткою Ляйсан Утяшевою, він повністю очистив свій дім від предметів, які складали хоча б найменшу небезпеку для їхньої дитини.

«Адже головне, над чим трудиться дитина в півтора року - експериментує, як вбити себе різними способами», - іронізує з цього приводу Воля.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.