Боб Марлі стане обличчям першого офіційного бренду марихуани Автор: lesya · Опубліковано: 20.11.2014 09:49 · Розділ: Події у світі

Знаменитий на увесь світ музикант Боб Марлі, якого можна вважати найпопулярнішим в цілому світі виконавцем музики в стилі реггі, зовсім скоро стане обличчям першого офіційного бренду марихуани.

Так, недавно компанією Privateer Holdings, що заручилася дозволом та підтримкою Боба Марлі, було створено торгову марку Marley Natural. Компанія, як стало відомо, займатиметься випуском продукції, до складу якої входить каннабінол, повідомляє The Huffington Post.

Виготовлені на Ямайці марихуана, аксесуари та косметика, до складу яких входитиме конопляне масло, повинні з’явитися на прилавках головних магазинів Нью-Йорка вже в наступному, 2015 році.

Сам каннабіс продаватимуть «у трьох лікарських формах»: у вигляді упакованих суцвіть конопель, у вигляді конопляного масла та у вигляді концентрату.

До речі, створенням логотипу займається досить серйозна компанія – агентство Heckler Associates, яка свого часу працювала над створенням брендингу New Balance та відомої мережі кав'ярень «Старбакс».

За словами глави новоствореної компанії Брендана Кеннеді, він і його колеги докладуть всіх зусиль до того, щоб збудувати зовсім іншу та кардинально нову індустрію каннабісу, яка стане легальною, професійною та соціально відповідальною. Брендан Кеннеді також зізнався, що вважає відкриття марки своєрідним завершенням справи легендарного Боба Марлі, який ще півстоліття тому виступав за легалізацію марихуани.

Нагадаємо, що Боб Марлі був одним з найвідоміших виконавців музики в стилі реггі. Він відкрито вживав марихуану, вважаючи її важливою частиною так званого растафаріанства - релігії, поширеної на Ямайці, батьківщині співака, яка об’єднує в собі елементи християнства, африканських релігій та карго-культів.

Здається, ніби він народився з косяком в руках (фотографію взято з сайту freshrecords.ru)
Здається, ніби він народився з косяком в руках (фотографію взято з сайту freshrecords.ru)

До речі, власне через свою релігію Боб і помер – коли наприкінці сімдесятих він травмував ногу, лікарі запропонували ампутувати травмовану кінцівку, оскільки на ній почала розвиватися меланома. Але Боб вірив, що тіло людини повинне залишатися цілим, тож відмовився від ампутації. Все це закінчилося раком і метастазами, в результаті чого музикант помер у віці всього тридцяти шести років, у тисяча дев'ятсот вісімдесят першому.


Інші новини розділу