В ООН порадили віддати владу КНДР під суд Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2014 21:30 · Розділ: Політика

Європейські країни звикли створювати між собою коаліції, щоб узгоджувати різні політичні та економічні кроки та врегульовувати інші важливі для держав та їхнього населення питання. Частенько вони сунуть носа не в свої справи, та все ж у більшості випадків така співпраця виправдана і закономірна.

І ось у концепцію такої демократичної співдружності явно не вписується політка, що її провадить Корейська Народно-Демократична республіка, яку ми більше знаємо як Північну Корею.

Так, уряд цієї країни, вважають представники світової демократії, порушують права людини, тому його слід віддати під суд.

Таке рішення прозвучало з уст представників комітету Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у заяві, зверненій до Ради Безпеки ООН.

Представники Комітету порадили Раді Безпеки всесвітньої організації передати справу стосовно влади КНДР про передбачувані злочини проти людяності на розгляд Міжнародного кримінального суду (МКС), що розташовується в Гаазі. Про це стало відомо буквально учора, вісімнадцятого листопада – відповідне повідомлення з’явилося на сторінках новинного агентства Reuters.

Згідно з прийнятою комітетом організації резолюцією, Раді Безпеки ООН належить ввести цілеспрямовані санкції проти тих, хто несе відповідальність за порушення прав людини в межах країні.

Владу КНДР хочуть віддати під суд (фото з сайту vlasti.net)
Владу КНДР хочуть віддати під суд (фото з сайту vlasti.net)

«За» цю резолюцію проголосувало сто одинадцять країн, і лише дев’ятнадцять вирішило її не підтримати. Серед тих, хто «проти», виявилися Росія, Білорусія, Китай, Куба і Сирія. Представники ще п’ятдесяти п’яти держав вирішили утриматися від прийняття даного рішення, зайнявши нейтральну позицію.

Доповідь ООН, присвячена порушенням прав людини в Північній Кореї, була опублікований сімнадцятого лютого цього року. В документі, підготовкою якого займалася спеціальна комісія, говориться, що влада КНДР коїть злочини проти людяності.

В доповіді підкреслюється, що під злочинами маються на увазі «винищування населення, вбивства, тортури, ув’язнення, примусові аборти, зґвалтування та інші види сексуального насильства, переслідування з політичних, релігійних, расових і гендерних мотивів, насильницьке переселення, викрадення та нелюдське обмеження раціону на тривалі періоди часу». Щоправда, чи вдасться спіймати північнокорейських лідерів, поки що невідомо.

Джерело: http://news.rambler.ru/27912860/

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.