Мером Сан-Франциско стала собака Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2014 23:05 · Розділ: Події у світі

Американці для нас – люди трохи дивні, а вже їхні політичні експерименти і поготів! Ну, скажімо, як би ви зреагували на новину, що кількома днями раніше мером Сан-Франциско стала така собі Фріда?..

Що тут дивного, скажете ви? Емансипація і в нас уже на порядно високому рівні, чого ж дивуватися з американців? Та насправді дивуватися є чого – Фріда – це не жінка-політик, а… собака породи чихуахуа.

Щоправда, віжки правління великим і знаменитим містом собака взяла всього на одну добу. Але і це велике досягнення: далеко не кожен з людей зможе похвалитися таким почесним титулом.

А ось Фріді це вдалося, і це при тому, що серед мерів Сан-Франциско ще не було собак.

Так, Деббі Кемпбелл, представник департаменту з догляду та контролю за тваринами Сан-Франциско, підкреслила, що подібний випадок стався вперше в історії міста.

Господар собаки не пошкодував п’яти тисяч доларів, щоб перебування тварини на посту мера запам’яталося всім з хорошої сторони. Так, на одному з аукціонів, спрямованих на підтримку бездомних тварин, господар мера купив лот, що коштував п’ять тисяч доларів, допомігши таким чином тим, хто утримує притулки для тварин в межах міста: оскільки аукціон благодійний, всі кошти, виручені від продажу лотів, підуть на фінансування цих притулків.

Як і годиться, собаку представили членам наглядової ради Сан-Франциско в будівлі мерії міста. Глава наглядової ради повинен висловити подяку тварині за діяльність під час перебування на посту мера.

А після того, як термін повноважень Фріди дійде кінця, вона отримає в подарунок спеціальний набір, до якого увійдуть підстилка, іграшки та подарункова корзина із собачими делікатесами.

Відзначимо, що Фріда - далеко не перша тварина, якій судилося стати мером міста. І найчастіше на користь братів наших менших віддають голоси американці.

Так, раніше мером міста Шарон, що в штаті Вісконсін, став кіт на прізвисько Фредді. А ось у штаті Техас є таке місто Лахітас, і ним править - хто б ви подумали? - Справжнісіький козел на ім'я Генрі Клей III!

Мер на відпочинку (фото з сайту http://www.kamelek.com/Zhivotnye__kotorye_ballotirovalis_v_mery_i_vyigrali)
Мер на відпочинку (фото з сайту http://www.kamelek.com/Zhivotnye__kotorye_ballotirovalis_v_mery_i_vyigrali)

Є ще собака породи коллі на прізвисько Люсі ЛУ, що править містм Реббіт Хеш, розташованим в штаті Кентуккі.

А ось на Алясці більше люблять котів - мером міста Талкітна ось уже протягом п'ятнадцяти років є кіт Стаббс.

Ще один пес був мером міста Сунол в Каліфорнії. А називався він трішки на український манер - пес Боско :-)

Джерело: http://www.gazeta.ru/social/news/2014/11/19/n_6663209.shtml

Інші новини розділу