Вокаліст Sex Pistols витратив 10 тисяч фунтів на додатки для iPad Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2014 19:37 · Розділ: Музика

Хтось каже, що Apple змінила світ, а хтось вважає, що вона відкрила ще одну чорну дірку для висмоктування наших грошенят. Уявіть лише собі, скільки ж гривників можна було б зекономити, якби не потреба купувати щоразу новіший смартфон, а також аксесуари та додатки до нього…

Власне, замислитися над тим, скільки грошей витрачається на безглузді речі, довелося недавно Джону Лайдону, колишньому фронтмену популярної панк-групи Sex Pistols.

Недавно Джон зізнався, що за два роки активного користування гаджетами марки він витратив близько десяти тисяч фунтів стерлінгів, купуючи найрізноманітніші додатки для iPad. Чималенька сума, як не крути.

Легендарний панк-гурт Sex Pistols (фото з сайту www.korol-i-shut.net)
Легендарний панк-гурт Sex Pistols (фото з сайту www.korol-i-shut.net)

Бесідуючи з журналістами Telegraph, Джон Лайдон зізнався, що за все своє життя він так і зміг навчитися правильно вести свої фінансові справи. Тому він не стежив за тим, скільки ж грошей витрачав на покупки в умовно безкоштовних іграх.

Музикант розповів, що грав у різні ігри. Особливо він любив випробовувати власні сили у Game of Thrones, Game of War та Real Racing. Музикант був в захваті від цих ігор, адже лише вони могли задовольнити ту дитину, яка сидить всередині брутального, здавалося б, співака. Не дивно, що хлопець купував все, що йому пропонували: «Це дитина в мені, розумієте? Частину мого дитинства в мене відібрали, і я прагну повернути його», - зізнався музикант.

Постарілий Джон Лайдон (фотографію взято з сайту christopher-d.livejournal.com)
Постарілий Джон Лайдон (фотографію взято з сайту christopher-d.livejournal.com)

Скидається на те, що за витраченими грошима колишній панк-рокер анітрохи не шкодує.

Нагадаємо, що Джон Лайдон, відомий слухачам під псевдонімом Джоні Роттен, з 1975 по 1978 рік був фронтменом відомого гурту Sex Pistols, який виконував панк-рок. Та коли панк-колектив розпався, Джоні заснував нью-вейв проект, що отримав назву Public Image Limited, та став ведучим програми на радіо та телебаченні.

Однак, незважаючи на досить пристойну суму, витрачену на безглузді речі, а точніше, на ігри та додатки до смартфону, Джон Лайдон не належить до найбільш марнотратних знаменитостей. Сума в п’ятнадцять тисяч доларів за два роки – не така вже й велика, якщо врахувати, що зірка НБА Шакіл О'Ніл, за даними ЗМІ, щотижня витрачає на купівлю додатків і програм для свого смартфона по тисячі доларів.

Джерело: http://www.gazeta.ru/tech/news/2014/11/19/n_6664349.shtml

Інші новини розділу