В Італії поліції таємно вдалося зняти обряд посвячення у мафіозі Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2014 15:10 · Розділ: Кримінал

Недавно італійським поліцейським вдалося зняти насправді унікальне відео – проводячи рейди на півночі країни, вони зафіксували ритуал посвячення у мафіозі. В ході цього рейду було заарештовано більше сорока осіб.

Кадри ритуалу посвячення у мафіозі були оприлюднені вперше. Їх вдалося зняти таємно, під час розслідування злочинів, скоєних кримінальним синдикатом, відомим у світі як Ндрангета.

Власне, після кількох гучних злочинів поліція звернула увагу на три злочинні угруповання, що діяли в провінціях Комо та Лекко, розташованих в регіоні Ломбардія.

Значну частину злочинців було заарештовано на півночі Італії, але кількох вдалося затримати і на Сицилії.

В кінцевому результаті в ході рейдів, що відбувалися на півночі країни, італійському спецназу вдалося заарештувати щонайменше сорок осіб, які належали до злочинних угруповань.

Заарештованих злочинців підозрюють у причетності до Ндрангету - мафіозного синдикату, що виник в Калабрії, одному з найбідніших регіонів на півдні Італії.

І попри те, що Ндрангета не така відома, як Сицілійська Коза Ностра чи неаполітанська Каморра, вона все ж вважається однією з найбільш багатих і могутніх організацій в цілому світі.

Ритуали, прийняті в цій організації, досить-таки складні, а злочинна еліта угруповання іменується «Санта».

Власне, посвяту в мафіозну еліту – тобто в категорію «Санти» - і вдалося зняти поліцейським на півночі Італії.

Під час церемонії нові члени синдикату дали урочисту обітницю «захищати честь своїх мудрих братів».

Мафіозі дає новим членам «корисні» поради: на випадок, якщо вони раптом скоять якийсь необережний вчинок, що може накликати на них чи на інших членів мафії небезпеку, слід завжди носити при собі таблетку ціаністого калію. Або ж взяти за правило останній патрон завжди тримати для себе.

Поліцейські розповіли, що одному із новоспечених мафіозі, яким вдалося стати членами «Санти» було всього сімнадцять років.

Кадр з кінофільмуХрещений
Кадр з кінофільмуХрещений


У поліції вважають, що саме «сила традицій» допомагає Ндрангеті триматися на плаву. Такої думки дотримується і Ільда Боккассіні, прокурор, під керівництвом якого ведуться дослідження.

Тепер заарештованим мафіозі пред'являть звинувачення в причетності до злочинного угруповання, у вимаганні та незаконному носінні зброї.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/russian/international/2014/11/141117_italy_mafia_arrests

Інші новини розділу