Німецькі політики вирішили зробити світлофори більш жіночними Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2014 23:40 · Розділ: Політика

Німецькі урядовці всерйоз вирішили зайнятися нагальними проблемами. Вони поставили за мету вже в найближчому часі зробити світлофори… більш жіночними. Так, у контексті дедалі зростаючого рівноправ’я та боротьби за гендерну рівність украй несправедливим виглядає той факт, що на всіх світлофорах міста Дортмунда зображені чоловічки чоловічої статі (пробачте за тавтологію). Таку неймовірну несправедливість вирішили урівноважити, замінивши частину зображень на світлофорах чоловічками жіночої статі :-)

Всерйоз стурбувалися цим питанням представники одразу обох партій Німеччини: активісти партії «Зелених» та СДПН. Обурившись таким виявом нерівноправності, вони зажадали наділити частину фігурок на світлофорах міста Дортмунда ознаками жіночої статі, виступивши таким чином «за гендерне рівноправ’я світлофорів», повідомляє The Washington Post.

Майже півстоліття тому на світлофорах Східної Німеччини з'явилися характерні фігурки чоловічків, одягнених у капелюхи та з тростиною в руках. Коли ж обидві Німеччини об’єдналися, ці милі зображення стали настільки популярними, що почали з’являтися на світлофорах деяких західних міст.

Політики ж вирішили, що ці зображення слід доповнити жіночими фігурками, особливо якщо врахувати факт актуальності гендерної рівності.

«З урахуванням рівноправності чоловіків і жінок було б доречно переробити частину світлофорних чоловічків чоловічої статі в світлофорних чоловічків жіночої статі», - говориться в заяві, поданій спільно обома партіями.

Політики вважають, що такі дії корисні не лише з огляду на рівноправ’я – світлофорні фігурки жіночої статі, твердять вони, збільшили б площу підсвічування.

Щоправда, ініціативу обох партій німці зустріли без особливого ентузіазму. Пропозиція «Зелених» та соціал-демократів виглядає особливо безглуздою у контексті набагато важливіших проблем, таких як, приміром, наплив біженців.

Ось такі-ось чоловіки чоловічої статі використовуюються в світлофорах Німеччни (фото з сайту ru.wikipedia.org)
Ось такі-ось чоловіки чоловічої статі використовуюються в світлофорах Німеччни (фото з сайту ru.wikipedia.org)

А представники «Партії Зелених» вирішили перейти у контрнаступ, зажадавши, щоб уже існуючі фігурки жіночої статі було переглянуто і перероблено, адже не кожна жінка може асоціювати себе зі спідницею та косою.

А ось це - жіноча стать (фото з сайту lukaround.com)
А ось це - жіноча стать (фото з сайту lukaround.com)


Джерело: http://www.inopressa.ru/article/13Nov2014/wp/women.html

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.