В Індії люди з горщиками на головах намагаються переконати селян користуватися туалетом Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2014 21:17 · Розділ: Суспільство

Дев’ятнадцятого листопада у світі відзначають Міжнародний день туалетів, і з нагоди цієї дати в Індії стартував триденний фестиваль. Учасники дійства ставлять за мету підвищити обізнаність місцевого населення про вимоги санітарії, врешті-решт переконавши їх у необхідності користуватися туалетами.

В Індії проблема з туалетами стоїть дуже гостро, навіть гостріше, ніж в деяких бідніших в економічному плані африканських країнах. Щороку через жахливу антисанітарію (щодня тут справляє нужду на відкритому повітрі близько 620 мільйонів жителів крани), тут заражається діареєю і гине шістсот тисяч осіб, з яких третина – діти.

І ось у Індії стартує фестиваль, в якому візьмуть участь представники різних країн, що зіткнулися з цією проблемою. Тут будуть представники Бутану, Непалу, Шрі-Ланки, Лаосу, В'єтнаму та Афганістану. Учасники дійства спробують переконати місцеве населенн в тому, що будувати та використовувати туалети тут прсто необхідно.

Ці питання в Індії та деяких азіатських країнах вважаються скандальними і забороненими, пояснюють організатори заходу.

На фестиваль приїде близько тисячі делегатів з семи країн, що зважилися взяти участь у фестивалі. Вони утворили живий ланцюг, що повинен стати запорукою виконання програми «туалети для всіх до 2019 року». Учасники дійства одягли горщики на голову, намагаючись у такий спосіб привернути увагу громадськості.

Справжньою окрасою фестивалю, вважають організатори заходу, стане інсталяція у вигляді унітазу та гігантський торт, що важитиме сімсот кілограмів – йому теж нададуть форму унітазу.

Громадський туалет в Індії (фото з сайту pikabu.ru)
Громадський туалет в Індії (фото з сайту pikabu.ru)

Величезний унітаз по закінченні фестивалю відправлять до музею, а сама програма заходу включатиме в себе багато всіляких цікавий речей. Це і спортивні змагання, і показ мод, і виступи знаменитостей.

У такий спосіб організатори заходу сподіваються привернути увагу до табуйованих тем.

Власне, проблема з туалетами Індії викликана не лише фінансовими та економічними проблемами, але й ускладнюється релігійними поглядами місцевого населення. Воно звикло справляти нужду під відкритим небом, адже екскременти не повинні перебувати під одним дахом з тими приміщеннями, де вони їдять в сплять. Таке повинні робити тільки представники касти недоторканних та мешканці міст, які не можуть сходити на вулицю.

Новий уряд Індії обіцяв збудувати чимало туалетів, але згодом виявилося, що перед тим, як це зробити, слід ще підвищити освітній рівень населення у цьому питанні.

Джерело: http://newsru.com/world/18nov2014/toilet.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.